VIDEO "Jets" sarūpē "Blues" jau piekto neveiksmi pēc kārtas (889)

Vinipegas "Jets" hokejisti
Vinipegas "Jets" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Vinipegas "Jets" pirmdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcīnīja uzvaru.

"Jets" savā laukumā ar rezultātu 4:2 (0:0, 0:1, 4:1) pārspēja Sentluisas "Blues", sagādājot pretiniekiem piekto neveiksmi pēc kārtas.

Otrajā trešdaļā viesus vadībā izvirzīja Džeiks Neiborss, bet noslēdzošās trešdaļas ievada pārsvaru dubultoja Ņikita Aleksandrovs, taču atlikušajā spēles daļā Sentluisas vienībai neizdevās nosargāt pārsvaru.

Mājinieku panākumu kaldināja Džošs Morisejs un Marks Šeiflī, kuri izšķirošajā periodā pretinieku vārtos raidīja pa divām ripām.

Uzvarētāju vārtus sargāja Konors Helebiks, kurš tika galā ar 24 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Džordans Biningtons atvairīja 35 ripas.

"Jets" ar 65 izcīnītiem punktiem 52 spēlēs Rietumu konferencē atrodas otrajā vietā, kamēr "Blues" ar 49 punktiem 51 mačā ierindojas 11.pozīcijā.