O, 28.03.2023.

Liepājā nolaupīts vīrietis un pieprasīta izpirkuma nauda. Sākts kriminālprocess

Liepājā nolaupīts vīrietis un pieprasīta izpirkuma nauda. Sākts kriminālprocess
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
laupīšana
laupīšana Foto: Shutterstock

Sākts kriminālprocess par vīrieša nolaupīšanu un izpirkuma naudas pieprasīšanu Liepājā, informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Sestdien, 21.janvārī, Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Liepājā kāds vīrietis ievietots automašīnā pret paša gribu un no viņa pieprasīta nauda.

Valsts policijas amatpersonas apturēja automašīnu Liepājā, Dienvidrietumu mikrorajonā, atbrīvoja vīrieti un aizturēja iespējamās vainīgās personas, informē Šeršņova.

Viņa piebilst, ka visas personas atradās alkohola reibumā. Sākotnējā informācija liecina, ka cietušais ar draugiem devies pie paziņas - aizdomās turētā un tur starp viņiem izcēlies konflikts, kā rezultātā cietušajam nodarīti miesas bojājumi un, pielietojot draudus, viņš ievietots automašīnā, savukārt par viņa atbrīvošanu pieprasīti naudas līdzekļi.

Pašlaik policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess un tiek noskaidroti precīzi notikušā iemesli. Vienam no aizdomās turētajiem kriminālprocesā ir piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu