T, 31.05.2023.

Emocionāli, patiesi un iedvesmojoši. Šovs "Pasaki to skaļi" atgriežas ar jaunu sezonu

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Sirsnīgais šovs "Pasaki to skaļi" atgriežas ar jaunu sezonu un jauniem pateicības vārdiem. Elīna Fīrmane un Roberto Meloni ir gatavi vairot pateicību caur viesiem, atgādinot katram no mums, ka patiesi silts "paldies" spēj raisīt pozitīvas emocijas un sniegt gandarījumu par paveikto.

"Pasaki to skaļi" jau 6. sezonu ir iemantojis skatītāju mīlestību, rosinot katram savā ikdienā teikt paldies, jo tas ir tik vienkārši. Sezonas garumā studijā pie Elīnas un Roberto viesosies sirdssilti cilvēki, kas dalīsies savās pieredzēs un dzīves stāstos, atgādinot mums, ka katra iespēja vai aizvērtās durvis ir jauns sākums kam vēl nebijušam. 

Šova veidotāji tic, ka, pasakot skaļi paldies, mēs radām pasauli par kripatiņu labāku. Pirmajā raidījumā Elīna Fīrmane un Roberto Meloni studijā sagaidīs žurnālisti, TV personību Dainu Jāņkalni un TV, radio raidījumu un pasākumu vadītāju Valdi Melderi.

Abi viesi atklātā sarunā par dzīvi, dalīsies stāstos un atmiņās par savu dzimtu. Stāsts būs patiesi emocionāls, aizkustinās gan viesus, gan raidījuma vadītājus. Daina un Valdis savā dzīvē ir saskārušies ar tuvinieka nāvi, kas ir bijusi sāpīga pieredze un atstāj savu nospiedumu. Valdis atsauks atmiņā notikumu, kur viņš pats ir saticies ar reālām nāves bailēm.

6. sezonas laikā raidījumā viesosies iemīļotas pašmāju personības – brīnišķīgās balss īpašniece Linda Dinsberga (Anmary), harismātiskais Arnis Mednis, jaunā uzlecošā zvaigzne Dārta Stepanova, dziedošā aktrise Karīna Tatarinova un daudzi citi – visas Latvijas priekšā teiks skaļu paldies saviem dzīves skolotājiem, tuviem draugiem un nejauši satiktiem cilvēkiem, kas izmainījuši viņu dzīvi.

Nepalaid garām sirsnīgo šovu "Pasaki to skaļi" jau no 8. februāra plkst. 21.00 katru trešdienu kanālā 360TV!

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu