Teksta tiešraides arhīvs ⟩ Ļaudis vērtē "Supernovas" pusfinālistu uzstāšanās

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums/ Apollo.lv kolāža

Nupats dots starts Eirovīzijas nacionālās atlases, dziesmu konkursa "Supernova" pusfinālam, kurā tiks noskaidroti 10 mūziķi, kas jau pēc nedēļas finālā cīnīsies par ceļazīmi pārstāvēt Latviju "Eirovīzijā". Piedāvājam sekot līdzi skatītāju komentāriem un viedokļiem par dalībnieku sniegumu. 

Šovakar uzstājas 14 dalībnieki, kas tika izraudzīti kā pusfinālisti. Un tie ir - Artūrs Hatti ar skaņdarbu "Love Vibes" , Alise Haijima ar dziesmu "Tricky", "INSPO" ar dziesmu "Sway", Toms Kalderauskis ar skaņdarbu "When It All Falls", Katrine Miller ar dziesmu "Beaten Down", Justs ar dziesmu "Strangers", Adriana Miglāne ar "Like I Wanna", "24. Avēnija" ar kompozīciju "You Said", Markus Riva ar dziesmu "Forever", AVÉI ar skaņdarbu "Let Me Go", Patrisha ar dziesmu "Hush", RAUM ar skaņdarbu "Fake Love", Luīze ar dziesmu "You To Hold Me", "Sudden Lights" ar skaņdarbu "Aijā".

Gan pusfinālā, gan finālā vienlīdz nozīmīga ir skatītāju un žūrijas loma – labākie tiek noteikti skatītāju zvanu un īsziņu balsojuma un žūrijas balsojuma kopvērtējumā.

Dziesmu un izpildītāju iekļūšanu konkursa "Supernova" pusfinālā noteica LTV izvēlētā žūrija, kurā ir Latvijas mūzikas industrijas, pasākumu jomas un televīzijas pārstāvji, kā arī ārvalstu profesionāļi.

Drošības apsvērumu dēļ arī šogad LTV žūrijas pārstāvju vārdus atklās tikai pēc starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa maijā.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu