"Nepatīkami tas nav." Ramona Petraviča par iegūto neoficiālo titulu - "seksīgākā deputāte" (9)

Apollo.lv
Foto: Ramona Petravica/ Facebook, zurnals_klubs/ Instagram

Opozīcijas deputāte Ramona Petraviča (LPV) pirms kāda laika tika pie neoficiāla titula - "seksīgākā deputāte". Nauris Brikmanis sarunā ar Petraviču apsprieda šo titulu un to, kā tas liek viņai justies.

"Nepatīkami tas nav, bet tas man izsauca tādas interesantas pārdomas, jo, tiklīdz sieviete izskatās savādāk, nekā ierasts redzēt sievieti politikā - pelēku, neuzkrītošu, ar brošiņu pie krūts, tā visi ieroči ir vērsti pret tevi," pārdomās dalījās Petraviča. 

Tautā runā, ka šo titulu Petraviča ieguva pēc erotiskās fotosesijas žurnālā "Klubs". Petraviča gan izlaboja, ka šo titulu ieguva līdz ar pirmo Saeimas sēdi. 

Pēc fotosesijas publiskošanas daudzi viņu atbalstīja, bet netrūka arī kritiķu.

Petraviča tolaik neskopojās ar komentāriem par savu izvēli pozēt erotiskā žurnālā. Par to viņa teica: "Jāatsakās no stereotipa, ka politiķim jābūt perfektam. [..] Politiķei nav jāizskatās kā vecmāmiņai, tā nav korpulenta kundzīte kostīmā ar brošu pie krūts. Politiķe ir sieviete neatkarīgi no amata, profesijas.

Es biju pirmā politiķe Latvijā, kura kaut ko tādu uzdrošinājās, jo vispirms esmu sieviete, tikai pēc tam politiķe.

Es, protams, domāju, pirms pieņēmu lēmumu, zināju, kādu rezonansi izsauks šī fotosesija. Pēc tās publicēšanas saņemu daudz vēstuļu no sievietēm un vīriešiem. Viņi ir nolasījuši šo vēstījumu, man ir prieks par to! Viņi saka paldies. Tātad esmu iedvesmojusi sievietes. Tā ir sacelšanās pret sievietes vērtēšanu pēc izskata un vecuma," teica Petraviča.

Vairāk skaties 1188.lv.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu