FOTO ⟩ Tuvojas krāšņais minēšanas šovs "Balss maskā". Lūk, pirmie pavedieni par maskām

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Publicitātes, Apollo.lv kolāža

Straujiem soļiem tuvojas grandiozākais minēšanas šovs "Balss maskā", kura jaunā sezona pie TV skatītājiem nonāks jau 26. februārī.

Skatītājus sagaida divpadsmit jaunas slavenības, kuru identitāte tiek rūpīgi slēpta, un divpadsmit jaunas maskas – Šaha karalis, Briedis, Zilais pērtiķis, Naktstaurenis, Zaķis, Melnais krauklis, Vienradzis, Rudzupuķe, Astoņkājis, Laimes lācis, Torte un Sniegpārsla.

Desmit nedēļu garumā noslēpumainie šova dalībnieki pieskandinās skatītāju mājas ar krāšņiem priekšnesumiem un tērpiem, kas liks elpai aizrauties.

Divas maskas – Rudzupuķi un Laimes lāci, starp citu, gatavojis pašmāju multimākslinieks Kašers.

To, kuras Latvijas slavenības šoreiz paslēpušās zem maskām, būs jāatmin radošajai detektīvu komandai – Samantai Tīnai, Baibai Sipeniecei-Gavarei, Jānim Šipkēvicam un Jānim Krīvēnam. Savukārt dalībniekus uz skatuves atbalstīs jaunais šova vadītājs, ko skatītāji iepazinuši jau aizvadītajā sezonā Baltā vilka maskā – aktieris Gints Andžāns.

Viņš ir arīdzan aizvadītās sezonas uzvarētājs un noteikti varēs ar dalībniekiem padalīties, kā šovā noturēties līdz finālam!

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

"Ceru, ka visi drosmīgie, kas šosezon slēpsies zem maskām, darīs to tik meistarīgi, ka uzminēt neizdosies nevienam, bet patīkams pārsteigums, novelkot masku, būs visiem!" intrigu pirms šova uzbur tā vadītājs Gints Andžāns.

Iepazīsties ar maskām un atklāj pirmos pavedienus par tām jau tagad!

Šaha Karalis

Šaha Karalis varbūt nav pats spēcīgākais spēlētājs savā spēles laukumā, taču noteikti ir pats svarīgākais. Uzskata sevi par līderi, nevis bosu. Tiecas uz dzīves augstākajiem plauktiem un iedvesmojas no lieliem runas vīriem un motivatoriem. Iet uz priekšu soli pa solim, apdomīgi, taču mērķtiecīgi.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Briedis

Briedis – jauneklīgs, taču mērķtiecīgs špicbuks. Lielo pasaulē nāk drosmīgi, un nebaidās arī reizumis pabadīties. Labprāt vēro vecos bukus darbībā un labi sadzīvo ar citiem zvēriem savā mežā, īpaši mazākajiem.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Zilais Pērtiķis

Zilais Pērtiķis ir pilsētas džungļu ampelmanis. Mūžīgi kustīgs, izveicīgs un azartisks tēls, kuru garlaiko vienveidība un rutīna. Vienmēr vienu lēcienu priekšā citiem un gatavs paraustīt aiz ūsām pat kašķīgāko lauvu.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Naktstaurenis

Naktstaurenis – būtne, ko visbiežāk sastopam tumsā. Par spīti savam skarbajam tēlam, Naktstaurenis ir trausla būtne, kas vienmēr tiecas uz gaismu – gan iekšējo, gan ārējo, un labprāt palīdz uzmirdzēt arī citiem.

Foto: KAFIDO T.28216717

Zaķis

Zaķis – izveicīgs cilpotājs, kuru nevajadzētu vērtēt par zemu. Savas garās kājas izmanto lieliem dzīves lēcieniem, un viņu noķert ir visai grūti. Tiecas uz zvaigznēm un labi apzinās savu spēku, kas nepaliek nepamanīts.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Melnais Krauklis

Melnais Krauklis ir ziņnesis un patiesības teicējs. Kad tas runā, visi uzmanīgi klausās. Lai arī Krauklis, tam piemīt ērgļa acs cienīga novērotāja gēns. Ar savu izteikto intuīciju un spēju pielāgoties pat bargākajiem apstākļiem Krauklis vienmēr zinās, ko iesākt pat neierastākajā situācijā.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Vienradzis

Vienradzis apzinās savu unikalitāti un vienreizību. Lai arī tādi kā viņš ir liels retums, Vienradzis spēj parādīties tiem, kas viņu novērtē. Sava ceļa gājējs, kas ir pats sava brīnumainā zvēra meklējumos. Bagāts savā pieredzē un spējā radīt brīnumus.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Rudzupuķe

Rudzupuķe – jāņuzāle, kas radīs veidu, kā uzpumpurot pat sarežģītākajos apstākļos. Vienmēr tiecas uz sauli un panākumiem. Kad Rudzupuķe zied, to redz un novērtē ikviens. Var ziedēt gan viena, gan lielā Rudzupuķu saimē.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Astoņkājis

Astoņkājis – līgans un lunkans. Nekad nestāv uz vietas, vienmēr taustās pēc jauniem piedzīvojumiem. Labi, ka Astoņkājim ir trīs sirdis, jo mīlestība šīs dziļajos ūdeņos mītošās būtnes sirdīs ir visaptveroša. Labprāt peld pret straumi, tomēr, kad nepieciešams, spēs sadzīvot ar visiem jūras iemītniekiem.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Laimes lācis

Laimes lācis ir draugs visiem un vienmēr vēl to labāko. Pats svarīgākais dzīvē ir salds medutiņš un mierpilna dzīve savā mežā. Sastopot šo lāci, baidīties nevajag – tas apskaus ikvienu savās siltajās ķepās un novēlēs labu ceļavēju, jo šis lācis zina, kurā debess pusē dzīve ir viszaļākā.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Torte

Torte – šī Torte nav cukursalda kūciņa, kas garšo visiem. Tortei nepatīk garlaicīgi pasākumi un bezjēdzīgas sarunas. Torte labi apzinās savu enerģisko vērtību, tādēļ lieki to netērē. Bet, ja Torti kāds patiesi aizkustina, tā var arī izkust.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis

Sniegpārsla

Sniegpārsla – šī ir Sniegpārsla, nevis sniegpārsliņa. Izdzīvos un uzmirdzēs par spīti jebkuriem laikapstākļiem. Cēla un gracioza. Otras tādas Sniegpārslas šajos platuma grādos nav, un viņa to labi apzinās. Sniegpārsla prot arī baudīt dzīvi, dejot vējā un vērot, kā zied leduspuķes.

Foto: Kaspars Dobrovoļskis
KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu