VIDEO ⟩ "Tās ir drausmas." Briedis par notiekošo Ukrainā (19)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Latvijas bokseris Mairis Briedis savā "Facebook" kontā publiskojis video, kurā komentē notiekošo Ukrainā. Tāpat video redzams arī viņa bijušais pasaules čempions boksā Vitālijs Kličko, kurš pateicas par Brieža atvesto humanitāro palīdzību Ukrainai.

Kličko atzīmē, ka ir lieliski satikt vecos draugus.

Kličko jau agrāk ir teicis, ka viņa karjeras ziedu laikā Briedis ir bijis viens no labākajiem sparingpartneriem.

"Lieliski, kad pie tevis brauc un palīdz. Esmu ļoti priecīgs, ka mums no Latvijas sūta humanitāro palīdzību. No Rīgas saņēmām autobusus," saka Kijivas mērs.

"Ļoti priecājos redzēt manu senu draugu Briedi, kurš ir atbraucis un atbalstījis Kijivu, Ukrainu un mūsu bērnus," viņš saka. "Un milzīgs paldies visiem tiem, kuri pārdzīvo par Ukrainu un atbalsta to, jo vienotība ar Ukrainu ir panākumu ķīla, atslēga miera atjaunošanai Ukrainā un Eiropā."

"Pēc Vitālija Kļičko uzaicinājuma jau trīs dienas vēlāk bijām Kijivā," saka Briedis. "Ieraudzījām, kas te notiek, bijām Bučā un citās pilsētās. Tās ir drausmas."

"Tāpēc jābūt kopā ar ukraiņiem, jāpalīdz, un tikai tā var uzvarēt ļaunumu," teic latviešu bokseris.

Vitālijs Kličko, kurš smagsvaros kļuvis par pasaules čempionu boksā Pasaules Boksa organizācijas (WBO), Pasaules Boksa padomes (WBC) un žurnāla "The Ring" versijās, Kijivas mērs ir kopš 2014.gada.

Briedis svara kategorijā līdz 90,71 kilogramam par pasaules čempionu ir kļuvis WBC, WBO, Starptautiskās Boksa federācijas (IBF) un "The Ring" versijās.

Krievija uzsāka atkārtoto iebrukumu Ukrainā 2022.gada 24.februārī. Tolaik Briedis izpelnījās asu kritiku par publiskiem izteikumiem, kuros mēģināja paust neitralitāti Krievijas uzsāktajā karā pret Ukrainu un atsacījās "nostāties kādā pusē".

Komentāri (19)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu