Kolorītais Žigis ar savu lauveni atzīmē 20. kāzu gadadienu (13)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Kolorītais ceļojumu blogeris Žigimants Krēsliņš, kurš plašāk zināms kā vienkārši Žigis, dalījies ar priecīgu vēsti - šodien viņš atzīmē 20. kāzu jubileju ar savu sievu, ko teju vienmēr publiski dēvē par lauveni.

Sociālajā vietnē "Facebook" viņš dalījies ar fotogrāfiju no kāzu dienas un uzrakstījis pārdomas, kas, kā ierasts, ir visai interesantā manierē pasniegtas. 

Žigis plašāku atpazīstamību guva, pateicoties savam video blogam, kurā stāsta par ceļošanu. 

Reiz, viesojoties raidījumā "Rezervēts", viņš pastāstīja, kā sieva tika pie mīļvārdiņa "lauvene". "Sievai bija opaps, kurš nu jau vairs nav, bet viņš bija riktīgais prikolists. Un arī viņš sievu, kad viņa bija dusmīga, sauca par lauveni, un man tas kaut kā patika. Es zinu, ka sievai ļoti nepatīk, ka es viņu tā saucu."

Viņš paskaidroja, ka "lauvene" ir pasaku tēls, viņa sieviņa esot pilnīgi normāla un saprātīga būtne. Žigis raidījumā izteica pateicību savai dzīvesbiedrei par izpratni un viņam doto brīvību. 

Lapai "Žiga ceļojumi. Nu un pārējā figņa" ir 79 tūkstoši sekotāju. Viņš sācis rakstīt arī ceļojumu grāmatas. Vietnē "Facebook" pieejamā informācija liecina, ka nupat pabeigta grāmata par Okeāniju.

Komentāri (13)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu