Leonardo di Kaprio kļuvis par publisku apsmieklu (6)

Apollo.lv
Foto: AFP / Scanpix

Slavenais aktieris Leonardo di Kaprio kļuvis par interneta apsmiekla objektu pēc tam, kad parādījās ziņas par viņa romānu ar 19 gadus veco modeli Ēdenu Polani.

48 gadus vecais aktieris tika iemūžināts kopā ar Polani, baudot kādu mūzikas pasākumu, kas sacēla vētru sociālajos tīklos.

Aktieris iemantojis visai pretrunīgu slavu ar to, ka viņa draudzeņu vecums nepārsniedz 25 gadus. Internetā klīst tabula, kurā atzīmētas visas viņa draudzenes, un uzskatāmi parādīts, ka attiecības beidzas brīdī, kad viņām aprit 25 gadi.

Izdevums "Page Six" gan vēsta, ka abu starpā neesot romantisku jūtu - abi vienkārši esot sasēdināti blakus kopā ar vēl citiem cilvēkiem. 

Stāsts par to, ka abu starpā nav romantisku jūtu, tiek gan apšaubīts. Un tam par iemeslu ir arī paparaci uzņemtais kadrs īsi pirms jaunā gada, kad abi bija redzēti apmeklējam ballīti uz jahtas Sentbārtas kūrortā Karību salās.

Kā zināms, pērn vasarā izjuka viņa un modeles Kamilas Moronas (25) piecus gadus ilgās attiecības. Pirms attiecībām ar argentīniešu izcelsmes modeli, kura ir par viņu 22 gadus jaunāka, filmas "Titāniks" zvaigzne tikās ar citām skaistām, krietni jaunākām sievietēm, piemēram, Baru Rafaeli, Bleiku Laivliju un Ninu Agdalu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu