Rīgā un Viļņā ievērojami samazinās benzīna cenas (2)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Degvielas uzpildes stacija "Circle K".
Degvielas uzpildes stacija "Circle K". Foto: Zane Bitere/LETA

Pagājušajā darba nedēļā visās Baltijas valstu galvaspilsētās samazinājās degvielas cenas. 

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Savukārt augstākā cena dīzeļdegvielai bija Rīgā, bet zemākā tā bija Tallinā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā 95.markas benzīna cena samazinājās par 7,1% - līdz 1,574 eiro. Aģentūras LETA apkopotie dati liecina, ka pēdējo reizi zemāka cena bija pērn darba nedēļā, kura noslēdzās 4.februārī, kad litrs attiecīgā benzīna maksāja 1,557 eiro. Dīzeļdegvielas cena kritās par 2,3% - līdz 1,714 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīns maksāja 1,499 eiro par litru, kas ir par 3,2% mazāk nekā pirms nedēļas. Arī Viļņā pēdējo reizi zemāka cena fiksēta pērn darba nedēļā, kura noslēdzās 4.februārī, liecina aģentūrai LETA pieejamie dati. Tikmēr dīzeļdegvielas cena Viļņā saglabājās stabila un maksāja 1,709 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena samazinājās par 1,7% - līdz 1,729 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 3,4% - līdz 1,699 eiro par litru.

Autogāzes cena nemainījās Rīgā un Viļņā un tāpat kā nedēļu iepriekš bija attiecīgi 0,835 un 0,672 eiro par litru. Tallinā autogāzes cena samazinājās par 2,7% - līdz 0,73 eiro par litru.

Komentāri (2)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu