Ukrainas pilsonis centies nodrošināt iespēju nelegālajiem migrantiem uzturēties Latvijā. Viņam piespriests naudas sods (1)

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Attēls ilustratīvs.
Attēls ilustratīvs. Foto: Billion Photos/Shutterstock

Prokuratūra piespriedusi naudas sodu kādam Ukrainas pilsonim par iespēju nelegālajiem migrantiem nelikumīgi uzturēties Latvijā.

Vīrietis apsūdzēts par to, ka mantkārīgā nolūkā apzināti mēģināja nodrošināt pieciem Tuvo Austrumu nelegāliem migrantiem iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā, aģentūra LETA uzzināja prokuratūrā.

Apsūdzētais vīrietis pēc viņam nepazīstamas un pirmstiesas kriminālprocesā nenoskaidrotas personas piedāvājuma piekrita pārvadāt nelegālos migrantus no Eiropas Savienības (ES) robežām uz ES iekšieni, par katru pārvadāto personu viņam solīja samaksāt 1000 ASV dolāru.

Apsūdzētais ar "BMW" markas automašīnu ieradās Krāslavas novadā, kur uzņēma četrus Sīrijas pilsoņus un vienu Irākas pilsoni bez derīgām vīzām un uzturēšanās atļaujām, un uzsāka braukt, taču automašīnu apturēja robežsargi.

Apsūdzētā persona pilnībā piekrita tai inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un to nožēloja.

Ar prokurora priekšrakstu par sodu apsūdzētajam piemērots naudas sods - 6200 eiro. Sods piemērots mazāk nekā 24 stundu laikā no nozieguma izdarīšanas brīža.

Komentāri (1)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu