"Saskaņa" rosina cilvēkus atbalstīt Ukrainas tautu un piedalīties pasākumā pie Brīvības pieminekļa

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Sintija Zandersone/LETA

Partija "Saskaņa" rosina savus atbalstītājus paust atbalstu Ukrainas tautai un piektdien, 24. februārī, plkst. 10 piedalīties pasākumā "Bez Tevis nav uzvaras!" Rīgā pie Brīvības pieminekļa, norāda partija.

Pasākumu organizē Latvijas Pilsoniskā alianse.

"Ukraina šodien varonīgi aizstāv pret agresoru ne tikai savu zemi un tautu. Ukraina aizstāv katru no mums. Aicinām savus atbalstītājus un domubiedrus mums pievienoties, lai atbalstītu Ukrainu un Ukrainas tautu", teikts partijas paziņojumā.

Plānots, ka mītiņā pie Brīvības pieminekļa piedalīsies "Saskaņas" deputāti no Rīgas domes, citām Latvijas pašvaldībām, Eiropas parlamenta un partijas jaunievēlētas valdes pārstāvji.

Jau ziņots, ka 24. februārī Ukrainas Neatkarības ielā 2, iepretim Krievijas vēstniecībai, pieteikta sapulce - pikets "Saki nē Krievijas karam Ukrainā!". Šis pasākums ir pieteikts jau no kara sākumā un ļauj jebkuram iedzīvotājam doties piketēt pie Krievijas vēstniecības.

No plkst. 4.50 līdz 9.50 Pils ielā 21 uz ietves notiks Plakātu darbnīca sapulcei "Bez Tevis nav uzvaras". To rīko biedrība "Latvijas Platforma attīstības sadarbībai".

No plkst. 9.30 līdz 11 Brīvības laukumā Latvijas Pilsoniskā alianse rīkos sapulci - protesta akciju, lai paustu atbalstu Ukrainai.

Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība no plkst. 11 līdz 21 laukumā pie Kongresu nama rīkos ierakumu sveču izgatavošanas darbnīcu.

No plkst. 15 līdz 19 Kronvalda parkā, iepretim Krievijas vēstniecībai, notiks kādas privātpersonas pieteikta sapulce, kurā plānots izrādīt solidaritāti ar Ukrainas tautu Krievijas iebrukuma laikā un izrādīt nosodījumu Krievijas valdošajam režīmam.

No plkst. 17.30 līdz 18.30 Kronvalda parkā, iepretim Krievijas vēstniecībai, plānots biedrības "Austošā saule" pikets, lai atgādinātu par noziedzīgā Krievijas kara Ukrainā gadadienu.

No plkst. 18 līdz 20 Ukrainas atbalsta biedrība rīkos gājienu "UniteWithUkraine" no Brīvības laukuma līdz Kronvalda parkā esošajam piemineklim ukraiņu dzejniekam Tarasam Ševčenko.

Šajā pašā laikā Kronvalda parka malā iepretim Krievijas vēstniecībai notiks Ukrainas bruņoto spēku kaujās iznīcinātās Krievijas armijas tehnikas izstāde.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu