Video ⟩ Artūrs Šilovs pagarinājumā notur "Canucks" spēlē (1)

Latvijas vārtsargs Artūrs Šilovs ceturtdien, aizvadot savu trešo spēli Nacionālajā hokeja līgā (NHL), atvairīja 20 metienus un palīdzēja Vankūveras "Canucks" izcīnīt uzvaru pagarinājumā. Pāris epizodēs viņš papildlaikā glāba savu vienību no zaudējuma.

"Canucks" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (0:1, 0:1, 2:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Sentluisas "Blues".

Pagarinājuma trešajā minūtē Kanādas uzbrucējs Roberts Tomass varēja izraut "Blues" komandai uzvaru un pārtraukt trīs zaudējumu sēriju, bet viņam ceļā stājās Šilovs, kurš spēlēja teicami, atstājot savus vārtus neieņemtus.

Arī papildlaika noslēdzošajā minūtē Šilovs darbojās lieliski, un, pateicoties tieši viņa darbībām vārtos, "Canucks" varēja turpināt maču.

Uzvaru pagarinājuma izskaņā Vankūverai nodrošināja Ēliass Petešons.

Šilovs, kurš tika galā ar 20 pretinieku metieniem, atvairot 90,9% ripu, ceturtdien izcīnīja savu otro uzvaru NHL.