FOTO ⟩ Pie Kongresu nama ļaudis pulcējas uz labdarības koncertu "Ukrainas brīvībai". Apmeklētājus aicina ņemt līdzi sveces

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Nākot uz labdarības koncertu "Ukrainas brīvībai" pie Kongresu nama, aicina ņemt līdzi sveces Gaismas ceļa veidošanai.

Koncerta organizatori aicina tāpat kā pērn no Ukrainas vēstniecības līdz "ļaunuma impērijas vēstniecībai" - Krievijas vēstniecībai - izveidot Gaismas ceļu karā kritušo Ukrainas cilvēku piemiņai.

Foto: Pie Rīgas Kongresu nama notiek koncerts Ukrainas atbalstam

No pusdienlaika līdz pat vakaram pie Kongresu nama notiek labdarības koncerts "Ukrainas brīvībai", kas pulcējis simtiem cilvēku. Ukraiņu saimnieces ir izvārījušas tradicionālo ukraiņu boršču, sacepušas maizītes un, neskatoties uz puteni, cilvēki stāv garā rindā, lai iegādātos zupu, tādējādi atbalstot Ukrainas cilvēkus.

Pie Kongresu nama ir arī Zemessardzes stends un tehnika, kas interesē bērnus un jauniešus.

Koncertā skan latviešu mūziķu izpildītie skaņdarbi, Katrīna Gupalo kopā ar ukraiņu solistēm no grupas "Varakuta" priecē ar ukraiņu spēka dziesmām.

Kā vēstīts, Rīgā šodien turpināsies pasākumi pirms gada Krievijas sāktā kara nosodīšanai un Ukrainas atbalstam.

Kronvalda parka malā notiks Ukrainas bruņoto spēku kaujās iznīcinātās Krievijas armijas tehnikas izstāde. No plkst. 11 līdz 21 notiks Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības ierakumu sveču izgatavošanas darbnīca un labdarības koncerts "Ukrainas brīvībai".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu