VIDEO Iedzīvotāji samulsuši par iespēju saņemt bezmaksas vitamīnus

Apollo.lv
Foto: Galina Zhigalova/Shutterstock

Vairāki iedzīvotāji bažīgi par kāda uzņēmuma šā brīža akciju. Iedzīvotājiem it kā bezmaksas tiek piedāvāti D vitamīni, prasot apmaksāt tikai piegādes izdevumus, vēsta raidījums "Bez Tabu". 

Zvanu centra darbiniece stāsta: "Saņemot pastā paciņu, iekšā būs rēķins par 2,49. Tās ir vienīgās saistības. Nē, nu šajā gadījumā nav nekāda līguma. Tur iekopējušies ne tie noteikumi. Nav nekāda līguma. Attiecībā uz šo produktu nav nekāda līguma." 

Ikviens bezmaksas vitamīnu saņēmējs gan tiek aicināts pasūtīt arī zivju eļļu, kas nu gadā izmaksās jau 143 eiro.

Šis pats uzņēmums 2021. gadā jau nonāca raidījuma un Patērētāju tiesību sargu redzeslokā, toreiz mājaslapa iekļauta aizdomīgo vietņu sarakstā.

Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāve Sanita Gertmane stāsta: "Ja kaut kas tiek solīts kā bezmaksas, tad tam tādam arī jābūt. Arī pagājušā gadā par šo kompāniju praktiski neesam saņēmuši sūdzības.

Tā kā šis ir pārrobežu uzņēmums, arī mūsu Eiropas patērētāju informēšanas centrs, kas nodarbojas ar pārrobežu strīdu risināšanu, pagājušā gadā par šo uzņēmumu nebija saņēmis nevienu sūdzības, nav sniegta neviena konsultācija."

Plašāk skatieties sižetā!

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu