Dziedātāja Antra Stafecka paziņo par trešo grūtniecību (3)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Evija Trifanova/LETA

Dziedātāja un Latvijas Radio 2 ētera balss Antra Stafecka ir trešā bērniņa gaidībās. Priecīgo notikumu viņa paziņojusi vietnē "Instagram".

"Mana laime! Gaidot trešo bērniņu un apzinoties šīs laimes burvību, nezināju, ka varēšu kādreiz justies tā kā šobrīd! Neaprakstāmi, vienreizēji, arī grūti. Bet esmu pateicīga Visumam, ka varu savā dzīvē šo piedzīvot. Būt tik bagāta ar kuplu un spēcīgu ģimeni, kura pildās ar mīlestību ar vien vairāk un vairāk!" vietnē "Instagram" raksta Stafecka, papildinot ierakstu ar fotogrāfiju, kur redzama ar grūtnieces vēderiņu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka)

Viņa norāda, ka šos jaunumus vēlējusies pavēstīt pati, jo drīzumā dosies koncertturnejā un "šo turēt noslēpumā būs neiespējami". 

Kā zināms, 2021. gadā izjuka Stafeckas piecu gadu ilgās attiecības ar ģitāristu un mūzikas producentu Jāni Čubaru. Pirms tam Stafecka bija precējusies ar Ģirtu Lapsu - abu savienībā pasaulē nāca divi dēli. 

Stafecka nav publiski runājusi par jaunajām attiecībām un neatklāj, kurš ir gaidāmā bērniņa tēvs, taču noprotams, ka tas ir Lauris Niedra,

kurš vairākkārt parādījies Stafeckas sociālajos tīklos. Kā liecina internetā pieejamā informācija, Niedra ir hokeja vārtsargs.

Komentāri (3)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu