Pk, 2.06.2023.

Brīdinājums!

Apstiprinu, ka esmu vismaz 18 gadus vecs!

Vieta, kur atvērties baudai. Slavenais "svārku klubs", kurā vīriešiem ieeja aizliegta

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes foto/GO3

Lai dziļāk izprastu sieviešu seksualitāti, eksperimentiem vienmēr atvērtā Holivudas aktrise un modele Kara Delaviņja pirmo reizi dodas uz sieviešu seksa ballīti. Losandželosā to dēvē arī par "svārku klubu". "Šis ir ieskats tajā, ko sievietes spēj atklāt, ja atbrīvojas no kautrēšanās, atmet aizspriedumus un brīvi izpēta savu seksualitāti," dokumentālajā filmā "Planēta "Sekss" ar Karu Delaviņju" saka Kara Delaviņja.

"Esmu piedzīvojusi dažādas lietas, bet šonakt piedzīvošu kaut ko īpašu: došos uz sieviešu seksa ballīti, lai redzētu, kas notiek, ja sievietēm ir brīvas rokas izpētīt savu seksualitāti bez šķēršļiem un vēl svarīgāk – bez vīriešiem,” dokumentālajā filmā "Planēta "Sekss" ar Karu Delaviņju" saka raidījuma vadītāja, modele Kara Delaviņja.

Foto: Publicitātes foto

Kara prāto, vai pēc visa, ko iemācījusies seksa jomā, viņa ir gatava atmest kaunu un izlikt savas seksuālās vēlmes publiski. "Nemelošu, es nervozēju, tāpēc palūdzu draudzeni Eleonoru pievienoties. Kad to apspriedām, viņa teica, ka labprāt paskatīsies, kā sievietes cita citu apmierina," saka populārā modele. Draudzene atklāj, ka viņai bijusi tikai viena grupveida seksa reize: "Tas bija trijatā ar sievieti un vīrieti."

Seksa kluba izveidotāja ir finansiste Dženeviva, kura Losandželosā to izveidoja 2014. gadā ar mērķi rīkot seksa ballītes sievietēm. Tagad šādi klubi ir jau dažādās pasaules pilsētās un tajos ir ap 18 000 biedreņu. 

"Daudzas sievietes te ir pirmo reizi un nervozē. Iespējams, nekad nav pat skūpstījušas sievieti. Dažas sievietes šeit ir heteroseksuālas, dažas – lesbietes, dažas – biseksuālas un dažas – panseksuālas, bet lielākā daļa ir ziņkārīgas un uzbudinātas," secina Kara.

"Sveikas, seksīgās sirēnas," ballīti atklājot, klātesošās uzrunā sievietes kluba saimniece.

"Šeit ticam sievišķīgajam spēkam. "Svārku klubs" ir droša vide, kur varat izpētīt visas savas vēlmes. Šeit vissvarīgākā ir jūsu bauda, un tā ir atslēga uz debesu vārtiem."

Foto: publicitātes foto/GO3
Foto: Publicitātes foto

"Svārku klubā" ir vēl kāds likums – ja tas nav "jā", tas uzreiz nozīmē "nē"... 

"Šis ir ieskats tajā, ko sievietes var atklāt, ja atbrīvojas no kauna, atmet aizspriedumus un brīvi izpēta savu seksualitāti. Manuprāt, man patiks," Kara jūtas ieinteresēta. 

"Vienmēr esmu zinājusi, ka esmu biseksuāla. Esmu precējusies, man ir ģimene, bet kādai mani daļai vajag kaut ko vairāk. Šobrīd man ir iespēja dabūt abus, un tas ir lieliski. Tas liek justies stiprai, nekad tā neesmu jutusies," filmā stāsta kāda "svārku kluba" apmeklētāja. 

Kara izmēģina tekilas šotus "svārku kluba" stilā, no viņas stilbu iekšpuses tiek nolaizīts sāls, bet pēc iedzertā šota no lūpām baudīta citrona šķēle. 

"Tas ir superjautri! Ir lieliski, ka sievietes to dara kopā, – jūties super droši. Viņas ir šeit, lai izpriecātos, cita citu atbalstītu un novērtētu. Šeit jūtos patiesi brīva," saka Kara.

"Man tā bija liela transformācija, jo nāku no konservatīvas ģimenes, kur jāvalkā gari svārki katoļu gaumē. "Svārku klubs" man deva iespēju izpausties.

Viena no manām fantāzijām ir sekss ar vairākām sievietēm – piecas vai sešas sievietes guļ gultā un cita citu apmierina.

Man šķiet, tas ir lieliski," saka cita sieviešu seksa kluba apmeklētāja.

Foto: publicitātes foto/GO3
Foto: publicitātes foto/GO3

"Tev nav jābūt lesbietei, vari būt ieinteresēta biseksualitātē, vari būt precējusies. "Svārku klubs" atver durvis ikvienai.

Sievietes parasti fokusējas uz vīriešu apmierināšanu. Šeit galvenais ir sieviešu bauda un sievietes tiesības uz to," norāda kāda sieviešu seksa ballītes dalībniece.

Lai izbaudītu "svārku kluba" ballītes atmosfēru un burvīgu erotiku tikai un vienīgi sieviešu sabiedrībā, skaties dokumentālo filmu "Planēta ""Sekss" ar Karu Delavinju" kanālā TV6 vai Go3.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu