Vairākos reģionālo autobusu maršruta Rīga-Bauska reisu kustību sarakstos vairs nebūs iekļauta pietura Saulaine

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Autobuss. Ilustratīvs attēls
Autobuss. Ilustratīvs attēls Foto: Edijs Pālens / LETA

Vairākos reģionālo autobusu maršruta Rīga-Bauska reisu kustību sarakstos vairs nebūs iekļauta pietura Saulaine, informēja Autotransporta direkcijas pārstāvji.

No otrdienas, 14.marta, vairāku reģionālās nozīmes autobusu maršruta Rīga-Bauska reisos, kas kursē līdz Rundāles pilij, kustības grafikos ieviestas izmaiņas saistībā ar pieturu Saulaine.

Pieturā Saulaine turpmāk pasažieri nevarēs izkāpt vai iekāpt vairākos reģionālā autobusa maršruta Rīga-Bauska reisos - periodā no 1.oktobra līdz 30.aprīlim reisos no Rīgas starptautiskās autoostas plkst.09.02 un plkst.12.20 un reisos no pieturas Rundāles pils plkst.14.05 un plkst.17.10, bet periodā no 1.maija līdz 30.septembrim reisos no Rīgas starptautiskās autoostas plkst.09.20 un plkst.12.20, kā arī reisos no pieturas Rundāles pils plkst.14.05 un plkst.17.10.

Izmaiņas veiktas, lai nekavētos minētā maršruta reisu izpildes līdz pieturai Rundāles pils, jo posmā no pieturas Saulaine līdz Bauskai sabiedriskais transports tiek nodrošināts ar citiem reģionālo autobusu maršrutiem.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina AS "Nordeka". Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Zemgales plānošanas reģionu.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu