"Laime mīl klusumu." Stafecka skaidro, kāpēc tur noslēpumā, kas ir gaidāmā bērna tētis

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Evija Trifanova/LETA

Nesen tapa zināms, ka dziedātāja un Latvijas Radio 2 ētera balss Antra Stafecka drīzumā kļūs par daudzbērnu māmiņu. Izdevumam "Kas Jauns?" viņa atklāj gaidību laika aizkulises un to, kāpēc neafišē attiecības ar gaidāmā mazuļa tēti.

Stafecka atklāj, ka šī grūtniecība atšķiras no iepriekšējām divām. "Viss ir pilnīgi citādi – sajūtas, hormonu vētras," izdevumam "Kas Jauns?" saka Stafecka, taču uzsver, ka nevar sūdzēties, jo viņas panākumu atslēga un atbalsta komanda ir ģimene

Stafecka nav publiski runājusi par jaunajām attiecībām un neatklāj, kurš ir gaidāmā bērniņa tēvs, taču noprotams, ka tas ir Lauris Niedra, kurš vairākkārt parādījies Stafeckas sociālajos tīklos. Kā liecina internetā pieejamā informācija, Niedra ir hokeja vārtsargs.

Antra stāsta, dzīvesbiedrs un gaidāmā mazuļa tētis sniedz palīdzīgu roku un atbalstu ikdienā, taču, vadoties pēc iepriekšējās pieredzes, kad viņas attiecības tika publiski aprakstītas, dziedātāja šobrīd vēlas savu laimi paturēt ģimenes lokā.

"No savas un citu pieredzes vadoties, esmu sapratusi, ka laime un mīlestība mīl klusumu. Jau vairāk nekā gadu es sekoju šim teicienam.

Godīgi no sirds saku, ka šīs lietas lai paliek mūsu mājās mierā un mīlestībā. Novēlu to pašu arī citiem – būt laimīgiem un domāt par savu mīlestību, laimi, ģimeni un tuvajiem cilvēkiem. Es tā arī daru un esmu ļoti laimīga! Redziet, tas tiešām strādā! Es jau tāpat gana daudz stāstu publiski par savu ģimeni un mūsu vērtībām gan medijos, gan arī sociālajos tīklos,” skaidro Stafecka. 

Kā zināms, 2021. gadā izjuka Stafeckas piecus gadus ilgās attiecības ar ģitāristu un mūzikas producentu Jāni Čubaru. Pirms tam Stafecka bija precējusies ar Ģirtu Lapsu - abu savienībā pasaulē nāca divi dēli, kuri nu ir divpadsmit un deviņus gadus veci.

Vairāk lasi žurnāla "Kas Jauns?" 14. februāra numurā!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu