VIDEO "Panthers" 14 ripu mačā apspēlē "Canadiens"

Monreālas "Canadiens"
Monreālas "Canadiens" Foto: AFP / Scanpix

Floridas "Panthers" ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, gūstot septiņus vārtus jau pirmajā trešdaļā, izcīnīja panākumu.

"Panthers" savā laukumā ar rezultātu 9:5 (7:3, 2:1, 0:1) uzvarēja Monreālas "Canadiens", gūstot ceturto panākumu pēdējās piecās spēlēs.

Uzvarētāju rindās divus vārtus guva Kārters Verhegī un Ārons Ekblads, kamēr pa reizei pretinieku vārtsargu pārspēja Gustavs Forslings, Raiens Lombergs, Sems Reinhards, Kolins Vaits un Metjū Tkačaks, kurš arī tika pie trīs rezultatīvām piespēlēm.

"Canadiens" no zaudējuma neglāba Rema Pitlika, Rafaela Hārvija-Pināra, Maikla Pecetas, Entonija Ričarda un Maika Matesona precīzie metieni.

Floridas komanda pirmajā trešdaļā guva septiņus vārtus, labojot kluba rekordu. Iepriekš "Panthers" 2000.gadā viena perioda laikā bija izdevies gūt sešus vārtus. Tāpat šajā duelī tika sasniegts NHL rekords gūtajos vārtos pirmā perioda laikā un visātrāk gūtajos desmit vārtos, kad jau mača 14.minūtē abas vienības kopā bija izdarījušas desmit precīzus metienus.

Jau ziņots, ka neveiksmi piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvēta Vegasas "Golden Knights", kas savā laukumā ar rezultātu 2:7 (0:1, 2:2, 0:4) piekāpās Kalgari "Flames", kamēr Kolumbusas "Blue Jackets", spēlējot bez Elvja Merzļikina, viesos ar rezultātu 1:4 (0:0, 0:4, 1:0) zaudēja Losandželosas "Kings" hokejistiem.