"Es esmu atpakaļ!" Kombuļu Inese atvērta jaunai dzīvei

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Lita Krone/LETA

Kolorītā Kombuļu Inese (īstajā vārdā Inese Adario), kuru plašāka publika iepazina pēc dalības šovā "Latvijas Zelta talanti" pirms 15 gadiem, kādu laiku bija pazudusi. Intervijā "Kas Jauns?" Inese pastāstīja, kā viņai klājas šobrīd.

Inese neslēpj, ka Covid-19 pandēmija bija grūts posms. "Cilvēkiem nevajadzēja ne manus koncertus, ne video sveicienus, neko," saka Inese. "Dzīvoju depresijā ar izjūtu, ka morāli nīkstu ārā," neslēpj viņa.

Pandēmijas laikā Inese strādāja Priekulē par kartupeļu ravētāju. Viņa neslēpj, ka bija nolēmusi, ka vairs nekad neuzstāsies, - pat atvadījusies no sintezatora un citām tehniskām ierīcēm, kuras bija kalpojušas viņas priekšnesumiem un koncertiem. 

Pēc gandrīz trīs gadu pauzes viņai tomēr piedāvāts uzstāties šā gada Visu mīlētāju dienā. Sākotnēji viņa atteikusies, teikdama, ka vairs neuzstājas, ka vairs neprot dziedāt un viņai ir depresija, tomēr tikusi pierunāta.

Nu Inese saka: "Es esmu atpakaļ!" Tāpat viņai uzlabojušās attiecības ar 18 un 16 gadus vecajiem dēliem, kā arī viņas dzīvē ienācis jauns vīrietis.   

Vairāk lasi žurnāla "Kas Jauns?" 14. marta numurā!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu