S, 25.03.2023.

Rīgā šodien atzīmēs Šerloka Holmsa dzimšanas dienu

LETA
Rīgā šodien atzīmēs Šerloka Holmsa dzimšanas dienu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns/TVNET

Rīgā šodien notiks Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svētki, informēja pasākuma rīkotāji.

Svētki sāksies pie Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ēkas, pie kuras no plkst.12 līdz 13 notiks dalībnieku reģistrācija kostīmu konkursā. Konkurss notiks vairākās nominācijās.

Savukārt plkst.13 sāksies kostīmu gājiens, kas virzīsies cauri pilsētas centram līdz svētku skatuvei Līvu laukumā, Vecrīgā.

Svētki turpināsies ar teatrālām un muzikālām performancēm, labāko kostīmu tēlu apbalvošanu un citām izklaidēm. Pasākumā uzstāsies duets "Pipes and Drums" un grupa "Funcoolio".

Pasākuma laikā notiks viktorīna "Patiesība vai viltus ziņa", tāpat svētku viesi varēs piedalīties tematiskās spēlēs, piemēram, kvestā "Detektīvstāsts", kas paredzēts bērniem no 8 līdz 12 gadiem, antiekskursijā "Moriartija atriebība", kas paredzēta pieaugušajiem un pusaudžiem. Tāpat notiks kvests-izmeklēšana "Pa noziegumu pēdām".

Savukārt tie, kas vēlas izstaigāt režisora Igora Masļeņņikova filmas "Šerloka Holmsa un doktora Vatsona" filmēšanas vietas, var pieteikties ekskursijai ar gidu. Ekskursija sāksies plkst.10.30 un 15 pie Latvijas Radio ēkas.

Savukārt martā Rīgā, Rēzeknē un Daugavpilī notiks lektoriji ar kinokritiķi Oļegu Peku "Šerloks Holmss un viņa vieta un nozīme angļu detektīvžanra vēsturē".

FOTO: Šerloka Holmsa dzimšanas dienas svētki 2018. gadā

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu