Video ⟩ Sabonis savāc "triple double"; "Kings" piedzīvo zaudējumu pret "Celtics"

Lietuvietis Domants Sabonis otrdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē izcēlās ar "triple double", tomēr viņa pārstāvētā Sakramento "Kings" vienība savā laukumā ar 109:132 (32:30, 22:30, 31:40, 24:32) atzina Bostonas "Celtics" pārākumu.

Sabonis šajā mačā izcēlās ar 16 punktiem, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas zem groziem un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, tiekot pie sava 12. "triple double" šajā sezonā.

Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 18 punktiem bija De'Ārons Fokss, bet viesu sastāvā ar 36 punktiem izcēlās Džeisons Teitums.

Citā spēlē 32 punktus guva Brendons Ingrams, palīdzot Ņūorleānas "Pelicans" sava laukumā ar 119:84 (27:16, 37:23, 27:26, 28:19) droši pieveikt Sanantonio "Spurs" vienību.

Uzvarētāju rindās ar 19+15 izcēlās lietuvietis Jons Valančūns, bet 17 punktus guva Trejs Mērfijs. Viesu sastāvā rezultatīvākais ar 20 punktiem bija Sandro Mamukelašvili.

Drošu panākumu savā laukumā otrdien svinēja arī Atlantas "Hawks", kas ar 129:107 (38:32, 28:27, 33:19, 30:29) pieveica Detroitas "Pistons" vienību.

Mājinieku rindās Trejs Jangs guva 30 punktus un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet viesu sastāvā ar 31 punktu izcēlās Mārvins Beglijs.

Vēl vienā mača Šejs Žilžess-Aleksandrs atzīmējās ar 31 punktu, palīdzot Oklahomasitijas "Thunder" viesos ar 101:100 (23:22, 33:29, 24:30, 21:19) pārspēt Losandželosas "Clippers" basketbolistus.

Džeilens Viljamss uzvarētāju rindās guva 20 punktus, bet mājinieku sastāvā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Kavai Lenards. Tikmēr Pols Džordžs "Clippers" sastāvā guva 18 punktus, taču pēdējās ceturtdaļas laikā iedzīvojās savainojumā un laukumu atstāja nepilnas piecas minūtes pirms finālsvilpes.

Otrdien laukumā pēc viena mača izlaišanas atgriezās Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis, kurš guva 30 punktus, tomēr viņa pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" vienība viesos ar 112:122 piekāpās Orlando "Magic" komandai.