VIDEO "Nezinu, ko darīt, lai kaut ko atgūtu." Tuvējo māju iedzīvotāji komentē Satekles ielas ēkas sabrukšanu

Apollo.lv
Nekustamā īpašuma attīstītāja "Linstow Baltic" plānotā Satekles biznesa centra būvlaukumā sagruvusi neapdzīvota piecstāvu ēka.
Nekustamā īpašuma attīstītāja "Linstow Baltic" plānotā Satekles biznesa centra būvlaukumā sagruvusi neapdzīvota piecstāvu ēka. Foto: Paula Čurkste/LETA

Pašlaik ir aizliegts ekspluatēt daļu no ēkas, kas atrodas blakus Rīgas centrā sagruvušajam namam, tāpēc pašvaldība sniedz palīdzību tuvējo māju iedzīvotājiem, klāstīja Rīgas domes pārstāvis Mārtiņš Vilemsons.

Sabrūkot ēkai, tika bojāti desmit auto: vismaz trīs no tiem iznīcināti pilnībā.

“Es nezinu, ko darīt, lai kaut ko atgūtu. Man nav divu auto. Es dzīvoju 3. stāvā, ir logi uz sētas pusi, biju virtuvē pie plīts. Kā tas notika? Putekļu mākonis tā, ka neko nevarēja redzēt, signalizācijas ieslēdzās,” intervijā TV3 saka Visvaldis, viena bojātā spēkrata īpašnieks.

Raidījums arī sastapa kara bēgli no Ukrainas Oksanu – viņa ir viena no evakuētajām, blakus esošajā mājā dzīvoja kopā ar savu vienpadsmitgadīgo dēlu. Un atkal viņai nācies izskriet uz ielas vien ar dokumentiem somā.

Glābēji tikmēr uzstāda prožektorus, gatavojoties garai naktij, un pamazām laukums tiek atbrīvots no gruvešiem, tos izvedot kravas mašīnas.

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu