Augšdaugavas novadā sācis applūst vasarnīcu kooperatīvs

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Plūdi Augšdaugavas novadā, Višķos
Plūdi Augšdaugavas novadā, Višķos Foto: Augšdaugavas novada dome

Augšdaugavas novadā ūdens līmenis turpina kāpt, appludināti vismaz astoņi ceļu posmi, kā arī sācis applūst vasarnīcu kooperatīvs, kurā ir dzīvojamās mājas, pastāstīja Augšdaugavas novada izpilddirektors Pēteris Dzalbe.

Viņš teica, ka iedzīvotāji ir drošībā, un tikai dažas ģimenes atteikušās evakuēties no applūstošajām teritorijām. Pagaidām nav pilnas informācijas par evakuēto skaitu, tas, visticamāk, būšot zināms pirmdien no rīta.

Kopš vakardienas sācis applūst viens piepilsētas vasarnīcu kooperatīvs, kuru gan iedzīvotāji izmanto pastāvīgām dzīvojamām mājām, tāpēc būs jāmeklē iespējas, kur evakuēt šos iedzīvotājus.

Tāpat pašreiz slēgti vismaz astoņi pagasta ceļu posmi. Turklāt sestdien nācās slēgt vienu ceļu pie saimniecības, kura tagad ir "nogriezta" no apkārtējiem ceļiem, tāpēc pašvaldībai būs jāpalīdz tai nodot pienu.

Runājot par nākotnes prognozēm, Dzalbe skaidroja, ka ūdens līmenis, piemēram, Piedrujā, kas ir Baltkrievijas pierobežā, visu laiku nāk klāt, un tas varētu kāpt vēl par 20-30 centimetriem, kas būtu ļoti nevēlami.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu