Ābola un Mareņa pārstāvētā "Orebro" vienība piedzīvo zaudējumu SHL pusfināla sērijā

Latvijas hokejists Rodrigo Ābols
Latvijas hokejists Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucēju Rodrigo Ābola un Riharda Mareņa pārstāvētā "Orebro" svētdien, 9. aprīlī, piedzīvoja zaudējumu Zviedrijas hokeja līgas (SHL) pusfināla piektajā spēlē un sērijā līdz četrām uzvarām nonāca iedzinējos ar 2-3.

"Orebro" viesos ar 2:3 (1:1, 1:1, 0:0, 0:0, 0:1) otrajā pagarinājumā zaudēja Šellefteo AIK.

Ābols, laukumā pavadot 19 minūtes un 41 sekundi, četras reizes metra pa vārtiem, uzvarēja desmit no 17 iemetieniem, pielietoja trīs spēka paņēmienus.

Marenis spēlēja 70 sekundes mazāk, arī četrreiz meta pa vārtiem un pielietoja četrus spēka paņēmienus, abiem cīņu pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Spēles 81. minūtē uzvaras vārtus guva Jūnatans Pudass.

"Orebro" turnīra tabulā 14 komandu konkurencē ieņēma ceturto vietu un izslēgšanas spēles sāka no ceturtdaļfināla.

Pagājušajā sezonā Kārlstades "Farjestad" finālā pieveica "Lulea" vienību.