VIDEO Murgs Minesotā: "Timberwolves" basketbolisti ar kautiņu savā starpā un nopietnu traumu noslēdz NBA regulāro sezonu

Papildināts

Aizvadītajā naktī Nacionālā basketbola asociācijas (NBA) pēdēja regulārās sezonas spēlē Minesotas "Timberwolves" spēlētāji savā starpā iesaistījušies asumos.

Nekārtības tika fiksētas Minesotas "Timberwolves" uzvarā savā laukumā pār Ņūorleānas "Pelicans" ar 113:108 (18:30, 29:25, 36:30, 30:23).

Abām komandām gūstot pa 42 uzvarām, mājiniekiem izdevās apsteigt viesus turnīra tabulā un ieņemt astoto vietu.

"Timberwolves" līdz ceturtajai ceturtdaļai ne reizi nebija bijusi vadībā. Mājinieki bija iedzinējos ar 12 punktiem, kad otrās ceturtdaļas minūtes pārtraukuma laikā izcēlās nesaskaņas uzvarētāju rindās, kurās bija iesaistīts uzbrucējs Kails Andersons un centra spēlētājs Rūdijs Gobērs. Tās beidzās ar Gobēra sitienu komandas biedram.

"Puiši bija vienkārši neapmierināti - mēs nespēlējām labi, nedalījāmies ar bumbu, izskatījāmies gausi," komentēja "Timberwolves" treneris Kriss Finčs. "Tomēr acīmredzot tas nav kaut kas tāds, ar ko mēs šeit nevarēsim tikt galā."

Ar to Minesotas komandas likstas nebeidzās.

Pirmajam puslaikam noslēdzoties, ejot pārtraukumā, viens no Minesotas svarīgākajiem spēlētājiem Džeidans Makdanielss aiz dusmām ar dūri sita pa sienu un salauza roku. Traumas dēļ viņam sezona jau ir beigusies, ziņo NBA apskatnieki.

Karls Entonijs Taunss 12 no saviem 30 punktiem guva pēdējā ceturtdaļā, un "Timberwolves", Entonijam Edvardsam gūstot 26 punktus un izcīnot 13 atlēkušās bumbas, svinēja uzvaru.

Pretiniekiem ar 42 punktiem, 12 atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Brendons Ingrems.

"Play-in" pirmajā kārtā, kas sāksies otrdien, Rietumu konferencē tiksies "Lakers" un "Timberwolves", uzvarētājiem iekļūstot "play-off" sacensībās, bet zaudētājiem tiekoties ar pāra Ņūorleānas "Pelicans" - "Thunder" uzvarētājiem.

Austrumos izslēgšanas spēlēs iekļūs mača Maiami "Heat" - Atlantas "Hawks" uzvarētāji, bet zaudētājiem būs otrā iespēja cīņā ar spēles Toronto "Raptors" un Čikāgas "Bulls" cīņas uzvarētājiem.

NBA pamatturnīra spēļu rezultāti

Dalasas "Mavericks" - Sanantonio "Spurs" 117:138 (14:42, 45:29, 32:37, 26:30);

Denveras "Nuggets" - Sakramento "Kings" 109:95 (26:43, 33:24, 24:14, 26:14);

Losandželosas "Lakers" - Jūtas "Jazz" 128:117 (31:25, 34:31, 34:39, 29:22);

Minesotas "Timberwolves" - Ņūorleānas "Pelicans" 113:108 (18:30, 29:25, 36:30, 30:23);

Oklahomasitijas "Thunder" - Memfisas "Grizzlies" 115:100 (20:24, 27:25, 38:24, 30:27);

Fīniksas "Suns" - Losandželosas "Clippers" 114:119 (28:19, 25:29, 33:34, 28:37);

Portlendas "Trail Blazers" - Goldensteitas "Warriors" 101:157 (27:55, 26:29, 20:34, 28:39);

Bostonas "Celtics" - Atlantas "Hawks" 120:114 (29:31, 32:33, 39:26, 20:24);

Bruklinas "Nets" - Filadelfijas "76ers" 105:134 (21:36, 32:25, 39:39, 13:34);

Čikāgas "Bulls" - Detroitas "Pistons" 103:81 (26:25, 23:21, 18:18, 36:17);

Klīvlendas "Cavaliers" - Šarlotas "Hornets" 95:106 (25:17, 29:32, 21:21, 20:36);

Maiami "Heat" - Orlando "Magic" 123:110 (23:24, 29:26, 32:35, 39:25);

Ņujorkas "Knicks" - Indiānas "Pacers" 136:141 (45:41, 26:32, 36:27, 29:41);

Toronto "Raptors" - Milvoki "Bucks" 121:105 (35:26, 32:29, 28:24, 26:26);

Vašingtonas "Wizards" - Hjūstonas "Rockets" 109:114 (39:31, 28:24, 18:32, 24:27).