VIDEO ⟩ Dalības maksa - 10 000 eiro. Krievijas uzņēmējs Čičvarkins aicina uz labdarības vakariņām Ukrainas atbalstam Jūrmalā

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video/Facebook

Londonā dzīvojošais Krievijas uzņēmējs Jevgēņijs Čičvarkins 21. aprīlī īpašumā Jūrmalā rīkos labdarības vakariņas Ukrainas atbalstam. Dalība tajās maksās 10 000 eiro, liecina uzņēmēja ievietotais video paziņojums sociālajā medijā "Facebook".

Viņš norāda, ka visi ienākumi tiks novirzīti trīs organizācijām - ukraiņu bēgļu kopienas centram "Common Ground" Rīgā, biedrībai "Tavi draugi", kas veic humānās palīdzības sniegšanu Ukrainai, kā arī labdarības fondam "Відчуй", kas Ukrainā nogādā pirmās palīdzības medikamentus un sniedz pirmo palīdzību.

Biedrības "Tavi draugi" pārstāvis Ulvis Noviks aģentūrai LETA pauda prieku par šādu iniciatīvu un sadarbību ar Krievijas uzņēmēju.

Čičvarkins dibinājis vienu no Krievijas lielākajiem mobilo tālruņu tirgotājiem "Euroset", kas tika pārdots 2008. gadā. Uzņēmējs patlaban dzīvo Londonā. Viņš ir iestājies pret korupciju Krievijā un Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. 2012. gadā Londonā viņš atvēra vīnu veikalu "Hedonism Wines".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu