Saimnieki un saimnieces! Rit pēdējās dienas, lai pieteiktos šovam "Saimnieks meklē sievu"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Kristaps Liepa/TV3

Noslēgumam tuvojas skatītāju iecienītā iepazīšanās šova "Saimnieks meklē sievu" pieteikšanās dalībai jaunajā sezonā. Šova vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare un kanāls TV3 vēl līdz 16. aprīlim aicina pieteikties ikvienu sirdī brīvo saimnieku un saimnieci, kuri gatavi aizraujošajam vasaras piedzīvojumam.

Jau rudenī šovs "Saimnieks meklē sievu" nonāks pie TV skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas.

Nav svarīgi, vai saimniecība plešas vairāku hektāru platībā, vai tajā ir tikai dažas kartupeļu vagas, – īstenu saimnieka garu nosaka nevis saimniecības plašums, bet gan darba tikums.

Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē. "Ja esat gatavi sirsnīgam piedzīvojumam jau šovasar un vēlaties satikt daiļas dāmas un staltus kungus, nekavējieties ne mirkli! Jo, kad visi lauku darbi būs apdarīti, varēsiet kopā doties neaizmirstamā ceļojumā," aicina raidījuma veidotāji.

Līdz šim ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes un pat nākuši pasaulē bērni pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā.

Čaklas rokas un mīlošu sirdi šogad meklēs saimnieki un saimnieces 24 valstīs. Populārā iepazīšanās šova "Saimnieks meklē sievu" formāts gadu gaitā pie televīzijas ekrāniem skatītājus pulcējis 35 valstīs. Ļaudis ar aizrautību sekojuši līdzi saimnieku un viņu līgaviņu iepazīšanās stāstiem, mīlai un intrigām, un piedalīšanās šovā daudzkārt vainagojusies ar precībām – kopumā kāzu zvani skanējuši vairāk nekā 200 reižu.

Šovos iepazītie saimnieki un saimnieces kopā ar savām otrajām pusītēm naski gādājuši arī par dzimtas turpinājumu, un līdz pērnā gada izskaņai pasaulē bija nākuši 465 bērni, no kuriem vairāk nekā 100 jaundzimušie reģistrēti Nīderlandē.

Saimniekus un saimnieces aicinām pieteikties šova mājas lapā līdz 16. aprīlim. Jau 2. jūnijā kanālā TV3 skatītājus sagaida iepazīšanās epizode ar saimniekiem un saimnieci.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu