VIDEO Čukstes uzvaras vārti ieved "Ocelārži" komandu Čehijas līgas finālā

Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kārlis Čukste
Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kārlis Čukste Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Kārlis Čukste piektdien Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla spēlē guva uzvaras vārtus, viņa pārstāvētajai Tršinecas "Ocelārži" iekļūstot finālā.

"Ocelārži" izbraukumā ar 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) pieveica Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām rezultātam kļūstot 4-3.

Latvijas aizsargs spēles 34.minūtē ar plaukstas metienu nedaudz tuvāk par zilo līniju laukuma kreisajā pusē trāpīja ripu vārtu labajā augšējā stūrī.

Devītajā minūtē mājinieki ar Petera Čerešņāka metienu izvirzījās vadībā, bet izlīdzinājumu 95 sekundes vēlāk panāca Eriks Hrna.

Mājiniekiem bija iespēja panākt neizšķirtu, taču trīs sekundes pirms spēles beigām soda metienu nerealizēja Tomāšs Hika.

Čukste šajā mačā uz ledus bija 14 minūtes un 19 sekundes, divreiz metot pa vārtiem un spēli beidzot ar +/- rādītāju +1.

Otrā pusfinālā uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētās Vītkovices "Ridera" cīņā ar Hradeckrālovas "Mountfield" ir neizšķirts 3-3.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.