Raidījuma vadītāja Līva Spurava pamet darbu "Māmiņu klubā"

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Vecāku iecienītais raidījums "Māmiņu klubs" atkal piedzīvo pārmaiņas – raidījuma vadītāja Līva Spurava paziņojusi, ka viņas laiks šajā projektā ir noslēdzies. "Esmu devusies prom no raidījuma "Māmiņu klubs"," viņa atklāj.

"Pēc pusotra ļoti piesātināta un pieredzes bagāta gada esmu nolēmusi ieviest savā dzīvē pārmaiņas. Esmu ļoti pateicīga par satiktajiem cilvēkiem, no kuriem esmu smēlusies iedvesmu, par interesanto pieredzi un komandas biedriem. Tas viss man ir licis augt un attīstīties, ieraudzīt sevi no cita skatu punkta un vairojis ticību sev.

Uzticos savai intuīcijai un sajūtai, ka ir pietiekami būt šajā vietā, un zinu, ka mani sagaida jaunas un aizraujošas lietas.

Plānu un darbu man ir daudz, tik jāsāk ķerties klāt. Bet šobrīd baudīšu atvaļinājumu, kurš arī simboliski liek man noslēgt kādu savas dzīves periodu un sagatavoties nākamajam. Priekā par pārmaiņām un jauniem piedzīvojumiem," "Instagram" rasta Spurava.

Noslēgumā viņa raksta, ka redzēt viņu raidījumos vēl varēs līdz vasarai.

Spurava līdzās influencerei Kristīnei Beitikai bija "Māmiņu kluba" vadītāja kopš 2022. gada sākuma.

Arī Beitika veltījusi sirsnīgus vārdus savai kolēģei: "Tu biji brīnišķīga kolēģe un draugs šajā pieredzē! Paldies Tev par smiekliem, mīļajiem mirkļiem, reizēm pamatīgu terapijas sesiju un spoguļošanu. Ar Tevi ir tik viegli un patīkami sastrādāties! Mīlu un ilgojos!"

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu