Noskaties! ⟩ Reperis Ozols laiž klajā mūzikas videoklipu jaunajam singlam "Brīvības iela"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Ozols laiž klajā klipu jaunajam singlam "Brīvības iela", un dziemas klips tapis sadarbībā ar Andreju Skurjatu (Dree), kura rokrakstu atpazīst pēc VHS, fotofilmiņu, 3D un citu elementu integrēšanas viņa darbos. "Apollo.lv" lasītājiem ir unikāla iespēja novērtēt jauno videoklipu pirmajiem!

Ozols jau iepriekš ir sadarbojies ar Andreju, veidojot vizuālus videostāstus tādām dziesmām kā "Stils", "Superhaips", "Mūžība" un citām. 

Videoklipā kopā ar Ozolu ir redzams arī mūzikas autors, producents NiklāvZ, ar ko viņš sadarbojies jau no 2013. gada, šogad viņu kopā radītai dziesmai "Piemēri" aprit 10 gadu. NiklāvZ ir veidojis dziesmas albumos "Atpakaļ nākotnē", "Neona pilsēta", "Jauda".

NiklāvZ savu darbību sāka 2010. gadu sākumā "Dirty Deal Audio" paspārnē un ir viens no atpazīstamākajiem hiphopa bītmeikeriem Latvijā.

Ozols par videoklipu:

"Klips atspoguļo pagātni un tagadni.

Klipu veidojām, izmantojot jau mums zināmus tehniskos risinājumus, bet šoreiz bija jauna pieredze ar vizuālu elementu projicēšanu pilsētas vidē uz dažādiem objektiem, pārsvarā māju fasādēm, kas sasniedza 20-30 metru augstumu. Projekcijas kā jauns vizuāls risinājums stāstam bija saistošs un interesants, vēl neizmantots paņēmiens manos videoklipos. Process nebija vienkāršs, jo lielas jaudas projektoru vajadzēja nodrošināt ar elektrību braucošā automašīnā.

Klipa filmēšanai iekštelpās izmantojām aukstos dūmus un led ekrānus, kas radīja episku noskaņu starp debesīm un starp zemi. Savukārt dūmu piepildītā telpa rada episku sajūtu, kas ir kā atsauce uz dziesmā esošo piedziedājumu."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka jaunais singls tematiski sasaucas ar mūziķa paša pieredzi un ir ielūgums uz koncertu 2023. gada nogalē - 28. decembrī "Arēnā Rīga". Šis koncerts būs visu laiku vērienīgais Ozola priekšnesums kopā ar Latvijas Radio bigbendu un virkni pazīstamu viesmākslinieku.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu