VIDEO "Celtics" iekļūst NBA izslēgšanas spēļu otrajā kārtā

NBA zvaigzne Džeisons Teitums triec bumbu grozā no augšas
NBA zvaigzne Džeisons Teitums triec bumbu grozā no augšas Foto: AP/Scanpix

Bostonas "Celtics" ceturtdien nodrošināja vietu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrajā kārtā.

"Celtics" basketbolisti pirmās kārtas sestajā mačā izbraukumā ar rezultātu 128:120 (35:34, 33:33, 30:33, 30:20) bija pārāki pār Atlantas "Hawks" un sērijā līdz četrām uzvarām guva panākumu ar 4-2.

Spēle ritēja līdzvērtīgi, taču noslēdzošās ceturtdaļas izskaņā bostoniešiem izdevās veikt 11 punktu izrāvienu, kas nedaudz vairāk kā divas minūtes līdz pamatlaika beigām ļāva tikt pie astoņu punktu pārsvara.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 32 punktiem bija Džeilens Brauns, bet Džeisons Teitams izcēlās ar 30 punktiem, 14 bumbām zem groziem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

"Hawks" no zaudējuma neglāba Trejs Jangs, kurš izcēlās ar 30 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm, kamēr vēl 20 punktus mājinieku labā guva De'Andrē Hanters.

Izslēgšanas spēļu otrajā kārtā "Celtics" tiksies ar Filadelfijas "76ers", kas pirmajā kārtā ar 4-0 sagrāba Bruklinas "Nets".