Rīgā šodien notiks veloentuziastu brauciens "Kritiskā masa"

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Rīgā notiek tradicionālais Kritiskās masas velobrauciens
Foto: Rīgā notiek tradicionālais Kritiskās masas velobrauciens Foto: Jānis Škapars / TVNET

Rīgā šodien plkst. 13 notiks tradicionālais veloentuziastu brauciens "Kritiskā masa", kura mērķis ir atgādināt politiķiem par veloinfrastruktūras jautājumu risināšanu galvaspilsētā, liecina organizatoru publiskotā informācija sociālajā tīklā "Facebook".

"Ikviens ir "Kritiskās masas" organizators - iesaki maršrutu, izdomā saukļus, izpušķo sevi un velosipēdu, paņem līdzi magnetofonu vai padari braucienu foršāku kā citādi, filmē un fotogrāfē, radi," aicina organizatori.

Brauciena laikā organizatori aicina dalībniekus turēties ceļa labajā malā, nebraucot pa pretējo joslu un ietvēm, turēties cieši kopā, lai nelaistu garām auto, tomēr vienmēr palaist operatīvos transportlīdzekļus un pēc iespējas netraucēt ceļu sabiedriskajam transportam un gājējiem.

Tāpat organizatori aicina dalībniekus neveikt straujus manevrus un pārdrošus trikus, ar rokas signālu un balsi brīdināt, kad plānots apstāties vai pagriezies, kā arī neiesaistīties konfliktos.

Dalībnieku pulcēšanās notiks pie Dailes teātra un pasākumā aicināti piedalīties arī skrituļslidotāji, cilvēki, kuri pārvietojas ratiņkrēslos un citi.

"Kritiskās masas" velobraucienā tradicionāli piedalās vairāki tūkstoši dalībnieku.

FOTO: Velobrauciens "Kritiskā masa" 2022. gadā

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu