Par taktilā Brīvības pieminekļa bojāšanu aizturēti pieci jaunieši

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Rīgas pašvaldības policija/Facebook.com

Vakar, 3. maijā, Rīgas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par vairākiem jauniešiem, kuri sabojājuši taktilā Brīvības pieminekļa statuju, nolaužot vienu no elementiem - goda sardzes figūriņu.

Nekavējoties tika pārskatīti videonovērošanas kameru ieraksti, kuros tika identificēta pusaudžu kompānija, kas varētu būt vainojama nodarījumā.

Analizējot videonovērošanas kameru ierakstus, videonovērošanas centra darbinieki jauniešu kompāniju pamanīja Merķeļa ielā, un uz jauniešu atrašanās vietu tika nosūtīta tuvākā policijas ekipāža. Kopā aizturēti pieci jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem. Jaunieši nodarījumā vainu atzina, un kārtības sargi viņus nogādāja Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Rīgas pašvaldības policija piebilst, ka šis nav pirmais gadījums, kad tiek konstatēta taktilā Brīvības pieminekļa statujas bojāšana.

Proti, šā gada 26. aprīlī tika fiksēts gadījums, kurā kāda sieviete ar diviem bērniem ir nolauzusi otru goda sardzes figūriņu. Arī šajā gadījumā ar videonovērošanas kameru palīdzību iegūti personu attēli, kuri nodoti Valsts policijai kriminālprocesa uzsākšanai un turpmākai personu meklēšanai.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu