Sv, 10.12.2023.

Mazās Justīnes pazušana. Kas zināms līdz šim

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Justīne Reinikova.
Justīne Reinikova. Foto: No Valsts policijas rīcībā esošajiem materiāliem

Svētdien, 7. maijā, Valsts policija, citi dienesti un brīvprātīgie turpina plašus piektdien, 5. maijā, Rogovkā pazudušās septiņus gadus vecās Justīnes meklēšanas darbus.

Justīne Reinikova pazuda piektdien, 5. maijā. Meitene bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums 124 cm, gaiši mati līdz pleciem.

Meitenei ir veselības problēmas, viņa nerunā.

Valsts policija aizvien aicina ikvienu, kura rīcībā ir informācija, kas sekmētu Justīnes atrašanu, nekavējoties zvanīt pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

Versijas

Valsts policija pārbauda visas versijas, taču kā pamatversija tiek izvirzīts pieņēmums, ka meitenīte pati pametusi mājas pagalmu un devusies prom nezināmā virzienā.

Ik pa laikam tiek saņemti iedzīvotāju zvani no dažādām Latvijas vietām, ka ir redzēta Justīnei līdzīga meitene, taču šobrīd nav pozitīva rezultāta.

Šobrīd par notikušo ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas. Šajā nodaļā aprakstīti noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību.

Meklēšana un nepieciešamā palīdzība

Justīnes meklēšanā iesaistīts plašs cilvēkresursu skaits no Valsts policijas, Valsts robežsardzes, Zemessardzes, brīvprātīgo organizācijām, brīvprātīgajiem. Tāpat piesaistīts Valsts robežsardzes helikopters, tiek izmantoti Valsts policijas droni, tostarp ar termokameru, Valsts robežsardzes kinologi.

Svētdien kopš sešiem rītā darbu turpina liels brīvprātīgo skaits un ir jau nokomplektētas vairākas meklētāju grupas, tāpēc plašāka brīvprātīgo iesaiste šobrīd nav nepieciešama, vēsta policijas pārstāvji.

Rūpēs par brīvprātīgo drošību, policija aicina iedzīvotājus pašus neizvērst meklēšanas pasākumus.

"Ja būs nepieciešama plašāka brīvprātīgo iesaiste, policija par to nekavējoties informēs!" norāda Valsts policijas pārstāvji.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu