Elīna Didrihsone palikusi bez sava veikala "Instagram" profila

Apollo.lv
Foto: didrihsonee/Instagram

Pretrunīgi vērtētā influencere un apģērbu tirgone Elīna Didrihsone  sekotājiem atklāj bēdīgu faktu - jau otro reizi pazudis viņas veikala "Butterfly" "Instagram" profils. 

""Butterfly" profila vairs nav. Kāds viņu ir iesūdzējis. Un galvenais, ka tu saproti, ka tie ir vietējie latvieši, kurš gan cits? Mums jau reiz tā bija, kad pazaudējām profilu ar 65 tūkstošiem sekotāju. Un tagad ir izdarīts tieši tas pats.

"Es nezinu, ko es varu izdarīt," asarām acīs saka Didrihsone. 

"Es nesaprotu, kas tā ir par cilvēku sugu, kas nemāk priecāties par citiem. Un tas, ka tu esi gatavs iekakāt cita dārzā tikai tāpēc, ka mums ir labi? Tā jau ir otrā reize!" neizpratnē ir Didrihsone.

Šobrīd Didrihsonu pāris ir Dubaijā, lai strādātu, un Elīna par radušos situāciju ir ļoti apbēdināta: "Es apzinos, ka ir milzīgs bars cilvēku, kuri ir neapmierināti paši ar savu dzīvi un grib, lai arī otrs ir nelaimīgs. Laimīgs cilvēks tā otram nedarītu."

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka Didrihsones vārds izskanējis vairākos skandālos, kas raisījuši plašu sabiedrības viļņošanos. Viņa vairākkārt nonākusi gan Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC), gan Valsts ieņēmumu dienesta (VID) redzeslokā, gan abi ar vīru Nauri nonākuši sociālā dienesta un bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas redzeslokā.

Plaši apspriesti arī Elīnas kā autovadītājas paradumi, neaizsprādzējot drošības jostu, kā arī jau pieminētie video ar dēlu, kas raisīja plašu sabiedrības rezonansi.

Didrihsone saņēmusi aizrādījumus arī par mirkļbirkas #reklāma nelietošanu sociālajā tīklā "Instagram", kurā aktīvi reklamē apģērbus. Ik pa laikam parādās arī citas sūdzības - piemēram, vairākas sievietes apgalvo, ka apģērba iegādes brīdī viņām lūgts maksāt skaidrā naudā un netiek izsniegts čeks. Sūdzības ir arī par preču atgriešanas sistēmu.

Didrihsone pērn piedalījās arī Aināra Šlesera dibinātās politiskās partijas "Latvija pirmajā vietā" dibināšanā un uzstājās ar 29. kārtas numuru. Didrihsone ar vīru Nauri ir reliģiskās organizācijas "Prieka vēsts" locekļi un nereti redzami tās rīkotajos pasākumos.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu