VIDEO ⟩ Jauniešu kautiņš Imantā: Piekautā zēna tēvs komentē notikušo

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: chingyunsong/Shutterstock

Piektdien jaunieši izklīda pa Imantas ielām ar nolūku piekaut pāris puikas, ar kuriem iepriekš bija izcēlies konflikts. Zēni, bēgot no varmākām, iebēga nepazīstamu cilvēku dzīvokļos, lūdzot palīdzību, taču viens no viņiem nepaspēja paslēpties. Viņu vēlāk piekāva, vēsta raidījums "Degpunktā".

Imantas iedzīvotāja Dina dzirdējusi klaigāšanu un histēriskus soļus, līdz pie viņas durvīm parādījās trīs izmisuši pusaudži. Puiši lūdzās, lai sieviete viņus ielaiž dzīvoklī, citādi tikšot nodurti.

"Viņiem dzenas pakaļ bars ar nažiem. Tajā brīdī es ātri centos izvērtēt, vai ir droši viņus ielaist iekšā, jo man pašai mājās ir bērni," stāsta Dina.

Bēgošie zēni sākumā bija pieci. Trīs patvērās pie Dinas, viens pie kaimiņa otrajā stāvā, bet piektais zēns nepaspēja noslēpties un nokļuva varmācīgo vienaudžu nagos. Dina zvanīja policijai, taču likumsargi nepaspēja novērst varmācību.

Piekautā zēna tēvs Konstantīns stāsta, ka dēla gūtās traumas nav smagas, taču emocionālais pārdzīvojums, iespējams, mainīs visu pusaudža dzīvi. Vīrietis ir neizpratnē par policijas reakcijas lēnumu – viņaprāt, ja likumsargi būtu ieradušies ātrāk, viņa dēls nemaz nebūtu piekauts.

"Mani arī neapmierina, ka viņi ļoti ilgi brauca uz šo izsaukumu, es sapratu, ka pagāja piecdesmit minūtes. Viņi piebrauca pie izsaucēja pēc piecdesmit minūtēm, pie tā dzīvokļa, kurā bija bērni," saka zēna tēvs.

Plašāk skatieties sižetā!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu