Bauskā nakts aizsegā vairākiem auto sadurtas riepas. Aizturētas divas personas

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Valsts policija. Ilustratīvs attēls.
Valsts policija. Ilustratīvs attēls. Foto: Valsts policija

Saistībā ar šī gada 20. aprīlī konstatēto nodarījumu Bauskā, kur nakts aizsegā automašīnām sadurtas riepas, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī aizturētas divas personas – 1999. un 2000. gadā dzimuši vīrieši.

Kriminālprocess uzsākts par Krimināllikuma 185.panta 1.daļā paredzēto nodarījumu. Par šādu nodarījumu likumā paredzētā atbildība ir brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai probācijas uzraudzība, vai sabiedriskais darbs, vai naudas sods. Kriminālprocesā turpinās pirms tiesas izmeklēšana.

Uzsāktajos kriminālprocesos veicot procesuālās darbības un meklēšanas pasākumus, noskaidrota divu personu dalība izdarītajā un 2023.gada 26.aprīlī personas tika aizturētas. Abām personām kriminālprocesā piemērots aizdomās turētās personas statuss, kā arī piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Personām tiek inkriminētas 14 automašīnu riepu saduršana. Ņemot vērā, ka izmeklēšanas process turpinās, plašāka informācija netiks sniegta.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu