Rubīnam rezultatīva piespēle un uzvara Kaldera kausa mačā

Kristiāns Rubīns
Kristiāns Rubīns Foto: Edijs Pālens/LETA

Latvijas aizsargs Kristiāns Rubīns sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Amerikas Hokeja līgas (AHL) Kaldera kausa izcīņas mačā un kopā ar Kalgari "Wranglers" komandu svinēja uzvaru.

"Wranglers" mājās ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja Palmdezertas "Coachella Valley Firebirds", Klusā okeāna divīzijas finālsērijā līdz trīs uzvarām panākot 1-1.

Rubīns pie rezultativitātes punkta tika trešā perioda ceturtajā minūtē no zilās līnijas izdarīja uzmetienu vārtu virzienā, Bretam Sateram pielabojot ripas lidojuma virzienu - 3:1. Šajā spēlē Rubīns vienreiz meta pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Kaldera kausa izcīņā Rubīnam trīs mačos ir divas rezultatīvas piespēles un pozitīvs lietderības koeficients +1, bet regulārajā turnīrā viņam 42 mačos bija divi vārti, četras rezultatīvas piespēles un negatīva lietderība -4.

Pērn par AHL čempioni kļuva Čikāgas "Wolves", kas Kaldera kausa izcīņas finālsērijā ar 4-1 pārspēja Springfīldas "Thunderbirds" komandu.