ŅEM VĒRĀ Atsākušies remontdarbi uz valsts autoceļiem. Daudzviet satiksmes ierobežojumi

LETA
Luksofors ceļa remontdarbu zonā
Luksofors ceļa remontdarbu zonā Foto: lvceli.lv

Uz valsts autoceļiem ir atsākušies aktīvi remontdarbi. Tādi notiek 43 posmos, tādēļ daudzviet ir ieviesti satiksmes ierobežojumi, piemēram, lai aizbrauktu no Madonas līdz Dzelzavai, jāšķērso trīs luksoforu posmi, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Autoceļa Pļaviņas-Madona-Gulbene (P37) posma no Madonas līdz Dzelzavai šķērsošana var prasīt pat stundu, bet autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) posma no Rīgas apvedceļa līdz pagriezienam uz Tīnūžiem paredzamais šķērsošanas laiks ir 40 minūtes.

Pie intensīvas satiksmes remontdarbu vietās jārēķinās ar palēninātu satiksmi. Autovadītāji tiek aicināti ievērot satiksmes organizāciju remontdarbu vietās, jo ceļu satiksmes negadījumi remontposmos var pilnībā bloķēt satiksmi un radīt vēl lielāku kavēšanos.

Remontdarbu dēļ lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts nozīmes autoceļiem ir ieviesti uz Tallinas šosejas uz tilta pār Baltezera kanālu, uz Vidzemes šosejas no Sēnītes līdz Siguldai, uz Daugavpils šosejas Lielvārdē, uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) no Jēkabpils līdz Mežārei un uz autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)-Rēzekne-Daugavpils-Lietuvas robeža (Medumi) no Grebņevas līdz Kārsavai.

Informācija par visiem valsts ceļu remontdarbiem ir pieejama LVC interneta mājaslapā atrodamajā remontdarbu kartē. Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, var arī zvanīt uz LVC diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 8000 5555.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu