VIDEO ⟩ Reinikam jauns un karsts vasaras hits Kolumbijas noskaņās

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Dziedātājs un TV personība Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam nodod savu jauno vasaras dziesmu un mūzikas video ar nosaukumu "Galerijā". Regetona ritmos komponētā dziesma un latīņamerikas sajūtās radītais videoklips ir atsauce uz laiku, ko pērnā gada nogalē Reiniks pavadīja Kolumbijā.

"Laiks, kad mācījos un atjaunojos Kolumbijā, man bija īpašs. Liela nozīme un iespaids bija arī mūzikai, dejām un ritmiem, ko ikdienā dzirdēju sev apkārt. Lai gan latviešu klausītāja ausij šie ritmi nav plaši pazīstami, taču tie neļauj stāvēt mierā un kājas pašas kustas. Un mēs īstenībā nemaz neesam tik vēsi, kā varētu likties. Rakstot scenāriju, es ļoti vēlējos nodot kaut daļiņu no tām sajūtām un krāsām, ko pats pieredzēju šajā skaistajā Latīņamerikas valstī. Ceru, ka šogad būs karsta vasara un cilvēki ar prieku dejos pie šīs dziesmas un dziedās līdzi," stāsta Lauris Reiniks.

Mūzikas autors dziesmai "Galerijā" ir Lauris Reiniks, bet tekstu mūziķis radījis kopā ar dzejnieku Guntaru Raču. Dejām, krāsām un karstas vasaras sajūtām piepildītais mūzikas video tika filmēts maija sākumā Rīgā, vien +5 Celsija grādos.

Filmēšanā piedalījās dejotāji no Bachata Rīga, meitenes no Reinika skatuves komandas, vīriešu striptīza grupas "Male Empire" dalībnieki, vairāki zināmi cilvēki, tostarp dejotāja Aleksandra Kurusova, ar kuru kopā mūziķis pirms 15 gadiem uzvarēja šovā "Dejo ar zvaigzni". Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa, bet operators Ivo Skanstiņš.

Noskaties video!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu