"Viņus baida kameras." Magone Liedeskalna sašutusi, ka brīvie vīrieši nevēlas ar viņu iepazīties

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: publicitātes

Šovu zvaigzne Magone Liedeskalna ir sašutusi, ka ir tik daudz potenciāli brīvu vīriešu, bet neviens nevēlas ar viņu iepazīties. Viņa atklāj, ka potenciālie kavalieri baidoties no publicitātes un kamerām, un tas esot iemesls, kāpēc vīrieši viņai met līkumu.

Magone Liedeskalna kameru priekšā ir brīva un nebaidās parādīt gan savus dzīves priecīgos brīžus, gan skaudrās patiesības. Jau aptuveni pusgadu viņa bauda brīvas sievietes statusu un nu ir gatava sākt jaunas attiecības, taču problēma ir vīriešu trūkumā. Kā vienu no iemesliem, kāpēc joprojām ir brīva, viņa min lielo popularitāti, kas daļu vīriešu atbaida.

"Tik daudz ir vīriešu Latvijā, potenciāli brīvi, bet viņus baida kameras. Es uzskatu, ja ar kamerām nē, tad jau kaut kas ir slēpjams, ja tev kauns no sabiedrības. Zinot, ka es strādāju sabiedrisku darbu, ir jārēķinās, ka mūs kaut kur redzēs kopā."

Magoni attiecību jautājums satrauc, viņa ir gatava atkal kādu ielaist savā dzīvē, bet nevēlas vairs satikties ar pirmo pretimnācēju, viņa grib atrast savu ideālo vīrieti.

Vairāk skaties 1188.lv.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp

Tēmas

TVNET KALVE
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu