Kāpēc Olga Dreģe jau 50 gadus krāj fanu dāvinātās rozes

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Leģendārā aktrise Olga Dreģe viesojās raidījumā "360TV ZIŅneši" un atklāj, kāpēc vairākus gadu desmitus ir saglabājusi no skatītājiem saņemtos ziedus.

Aktrise ļoti ciena savus skatītājus un īpašā veidā glabā viņu dāvinātos ziedus jau piecdesmit gadus.

"Es, piemēram, dāvinātās rožu galviņas kaltēju un salieku pēc tam maisiņā.

Man gribētos, lai šos maisiņus pēc tam ieber mūža mājā uz tās segas, lai visa tautas mīlestība nāk man līdzi."

Patiesi Olga novērtē savus skatītājus un viņu dāvāto mīlestību. Bet kādi vēl stāsti glabājas aktrises atmiņās, skaties video!

Tautā mīlētā teātra un kino aktrise Olga Dreģe 1. martā atzīmēja savu 85. dzimšanas dienu.

Aktrisei ir daudz apbalvojumu par skatuves sniegumu. Vairākkārt Dreģe gan nominēta, gan saņēmusi "Spēlmaņu nakts" balvas, tostarp 2016. gadā aktrise saņēma "Spēlmaņu nakts" balvu par mūža ieguldījumu, 2003. gadā Dreģe saņēma Lilitas Bērziņas balvu, aktrise ir apbalvota ar Triju Zvaigžņu ordeni. Kā īstenai lokālpatriotei aktrisei ir arī augstākais Madonas novada apbalvojums – Madonas novada pašvaldības Goda diploms un goda zīme "par spilgtu un neaizmirstamu ieguldījumu Latvijas teātra un kino mākslā, par Madonas novada un dzimtā Sarkaņu pagasta mīlestību un tā daudzināšanu".

Kad Dreģe ieguva "Spēlmaņu nakts" balvu par mūža ieguldījumu teātra mākslā, Teātra muzeja vadītājs Jānis Siliņš šim notikumam par godu kopā ar jaunajiem kolēģiem Smiļģa muzeja dārzā iestādīja viņai veltītu paradīzes ābelīti.

Un šo dāvanu viņa īpaši izceļ: "Ja Smiļģa dārzā aug mana ābelīte, tad lielāku balvu man nevajag."

Olga Dreģe dzimusi Madonas pusē, Sarkaņu pagastā. 1962. gadā pabeidza Dailes teātra III studiju un Dailes teātrī ir aktrise kopš 1961. gada, bet izrādēs piedalās kopš 1958. gada.

Vairāk skaties 1188.lv.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu