"YouTube" būs garākas reklāmas. No tām nevarēs izsprukt

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Unsplash

Vietne "YouTube" paziņojusi, ka platformā parādīsies 30 sekunžu garas reklāmas, kuras nevarēs izlaist. Paredzams, ka šīs reklāmas būs viedajos televizoros, ziņo "The Verge".

"YouTube" paziņojis, ka skatītāji redzēs vienu 30 sekunžu garu reklāmu divu 15 sekunžu reklāmu vietā, kas atskaņotas pēc kārtas. Tas gan nenozīmē, ka īsās reklāmas pilnībā pazudīs, – arī tās tiks demonstrētas.

30 sekunžu reklāmas klipi būs pieejami reklāmdevējiem, izmantojot "YouTube Select" – īpašu reklāmas platformu, kas orientēta uz 5% populārākajiem "YouTube" materiāliem. "YouTube" uzsver, ka 70% no "YouTube Select" platformas skatījumiem ir tieši viedajos televizoros, un tā ir ideāla platforma, lai reklāmu garums tiktu palielināts.

Tāpat "YouTube" norādīja, ka sāks testēt reklāmas, kas parādās tad, kad skatītājs televizorā pārtrauc skatīties konkrēto video. Līdzīga sistēma ir "Hulu", kas pirms vairākiem gadiem ieviesa funkciju, kad, apturot video, tiek demonstrētas reklāmas. "YouTube" šīs reklāmas dēvēs par "pauzēm".

Portālā "AdWeek" publicētajā attēlā redzams, ka reklāma "YouTube" pauzes laikā būs kā baneris, kuru iespējams aizvākt, spiežot uz pogas "Atslēgt".

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu