Gruzijā ieradusies sankcijām pakļautā Krievijas ārlietu ministra meita

LETA
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs.
Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs. Foto: lev radin/Shutterstock

Krievijas ārlietu ministra Sergeja Lavrova meita Jekaterina Vinokurova un viņas vīrs uzņēmējs Aleksandrs Vinokurovs, kuriem ir noteiktas Rietumvalstu sankcijas, ieradušies Gruzijā, lai apmeklētu Vinokurova brāļa kāzas, ziņo Gruzijas telekanāls "Mtavari Arhi".

Vinokurova brāļa laulība reģistrēta ceturtdien Tbilisi, savukārt piektdien spa kompleksā "Kvareli Lake Resort", kas atrodas Kahetijas pilsētā Kvareli, bija paredzētas kāzu svinības, vēstīja telekanāls. Svinētājiem noīrēts viss komplekss, citu viesu tajā pašlaik neesot.

Savukārt "Kvareli Lake Resort" apgalvoja, ka šīs ziņas neatbilstot patiesībai.

"Viesi ar Lavrova uzvārdu mums nav fiksēti ne tagad, ne agrāk," sacīts spa kompleksa paziņojumā. Tajā arī teikts, ka "diemžēl ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību tiek izplatīta informācija, kas neatbilst patiesībai".

Tomēr Lavrova meitas uzvārds ir nevis Lavrova, bet Vinokurova.

Gruzijas iekšlietu ministrs Vahtangs Gomelauri un valdošās partijas "Gruzijas sapnis" pārstāvji nav komentējuši ziņas par Lavrova meitas un viņas vīra ierašanos Gruzijā.

Jau vēstīts, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins 10.maijā parakstīja dekrētu, kas paredz atjaunot 2019.gadā apturēto gaisa satiksmi ar Gruziju, kā arī atcelt vīzu režīmu Gruzijas pilsoņiem. Tūlīt pēc tam Krievijas Ārlietu ministrija paziņoja, ka atceļ 2019.gadā izsludināto ieteikumu Krievijas pilsoņiem neceļot uz Gruziju.

Piektdien Tbilisi notika protesti pret aviosatiksmes atsākšanu ar Krieviju.

Pagājušajā gadā Gruzija iesniedza pieteikumu dalībai Eiropas Savienībā. Eiropas Komisija norādīja, ka pirms kandidātvalsts statusa piešķiršanas tai jāīsteno reformas.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu