Par automašīnu bojāšanu ar virtuves āmuru – cirvi aizturēts vīrietis

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls Foto: Ahanov Michael/Shutterstock

Dienas laikā pēc noziedzīgā nodarījuma Valsts policijas noskaidrojusi un aizturējusi vīrieti, kurš tiek turēts aizdomās par ceturtdien, 18. maijā, Bauskas novadā, Iecavā, Tirgus ielā vairāku automašīnu sabojāšanu ar virtuves āmuru – cirvi, ziņo likumsargi.

Aizvakar, 18. maijā, ap pulksten divpadsmitiem dienā Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirknī tika saņemta informācija no vienas no cietušajām personām par tīšu vairāku transportlīdzekļu bojāšanu Bauskas novadā, Iecavā, Tirgus ielā.

Valsts policijas amatpersonas nekavējoties devās uz notikuma vietu, kur konstatēja bojājumus pieciem transportlīdzekļiem, no kuriem divas bija BMW, viena Ford, Nissan un Volvo markas automašīnas.

Notikuma vietā pie vienas no bojātajām automašīnām atrasts un izņemts iespējamais nozieguma rīks – virtuves āmurs – cirvis.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa amatpersonas par notikušo uzsāka kriminālprocesu pēc Krimināllikuma 185. panta pirmās daļas par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu un nekavējoties izvērsa operatīvās darbības pasākumus uzsākti operatīvie darbi vainīgās personas meklēšanā, tostarp iegūstot nozieguma vietas videokameru ierakstus no Bauskas novada pašvaldības.

Veicot izmeklēšanu, Valsts policijas amatpersonas noskaidroja iespējamo vainīgo personu un jau nākamās dienas pusdienlaikā ap pulksten 12.30, 1989. gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts savā dzīves vietā.

Kriminālprocesā vīrietim arī jau piemērots aizdomās turētā statuss un šodien, 20. maijā, arī piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās.

Vienlaikus Valsts policija aicina atsaukties cilvēkus, pret kuriem šajā pašā laikā, iespējams, ir veikti līdzīgi nodarījumi, zvanot pa tālruni 63902123 vai 110.

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu