FOTO ⟩ Trīs pašmāju rūdīti vecpuiši mēģinās iekarot dāmu sirdis jaunā iepazīšanās šovā

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Trīs apņēmīgi un Latvijas realitātes šovu skatītājiem labi pazīstami vecpuiši – Andris Rudzītis, Jānis Pomeditis un Raivis Sviklis – uzmirdzēs izklaidējošā un pārsteigumiem bagātā jaunā randiņu šovā "Līgavu mednieki", katrā no epizodēm mēģinot apburt kādu no astoņām līgaviņām unikālos un aizraujošos randiņos. 

Izklaidējošais šovs ļaus sajust klātienes randiņu burvību – skatītāji varēs mesties līdzi raidījuma varoņiem aizraujošā piedzīvojumā un pasmelties idejas arī saviem randiņiem, kā arī just līdzi raidījuma varoņiem līgaviņu medībās, savukārt līgaviņām – randiņu izbaudīšanā un vērtējumā.

Katras epizodes iesākumā potenciālā līgava atklās savas vēlmes un idejas, kādos randiņos viņa vēlētos doties. Savukārt kavalieri, uzklausot dāmu gaumi, liks galvas kopā, lai savā starpā sadalītu realizējamo randiņu idejas. Pēcāk katrs atrotīs piedurknes un metīsies organizēt vienu no randiņiem. Kamēr viens no viņiem randiņā ar līgavu, pārējie divi vēros randiņu no malas, komentēs veiksmes un neveiksmes un varbūt pat aizgūs kādu vērtīgu pieredzi savam randiņam.

Foto: Šova "Līgavu mednieki" aizkulises

Pēc randiņiem līgaviņa nolems, ar cik "bultām" katrs no medniekiem būs trāpījis mērķī, vērtējot panākumus trijās kategorijas – par komunikāciju, izdomu un atmosfēru. Bultas skaitīsies kopā pa visiem astoņiem raidījumiem, un tas līgavainis, kurš kopā par visiem raidījumiem būs šāvis vistrāpīgāk jeb ieguvis lielāko bultu skaitu, tiks pasludināts par galveno līgavu mednieku Latvijā un vienu no randiņos satiktajām līgavām varēs aicināt sev līdzi romantiskā piedzīvojumā tepat Latvijā.

Skaties jauno šovu "Līgavu mednieki" Go3 no 24. maija!

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu