Drāma Bindru ģimenē. Agritas vecākā meita mammu uzlūko kā konkurenti

Apollo.lv

Šovu zvaigzne Agrita Bindre ar bērniem devās uz fotosesiju, taču piedzīvoja drāmu, jo atklājās, ka Agritas vecākā meita Estere ir greizsirdīga uz savu mammu.

Estere atteicās fotografēties kopā ar mammu, un Agrita sākotnēji neizprata meitas rīcību. Kā izrādās, Esteres ir greizsirdīga uz mammu. 

"Es negribu fotografēties ar mammu, jo jau kuro gadu, kolīdz es ielieku bildi ar Agritu, man ir pilns direkts (vēstuļu pastkastīte) ar to, cik mana mamma ir skaista, un tas kaut kādā veidā mani sāpina. Es esmu bezmaz vai neredzama. Vienmēr tiek izcelta tikai mana mamma, es vienmēr jūtos tā - ko es tur traucēšu." 

Agrita par notikušo ļoti pārdzīvo un saprot, ka Estere viņu uzskata par konkurenti. "Mani šī frāze vienkārši nogāza no kājām. Man tas bija šoks, laikam tas ir tas, kas viņu iekšēji grauž, man žēl, ka viņa to man nav teikusi. Es nezinu, vai man ir jājūtas slikti, tad sanāk, ka viņa jūtas man kā konkurents. Es joprojām esmu šokā un nesaprotu, kā meita var konkurēt ar mammu. Mums nav nekādu kopīgu pozīciju."

Vairāk skaties 1188.lv.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu