Pieķerts! Elīnas Gluzunovas dzīvesbiedrs "laiž pa kreisi"

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no raidījuma "Ģimene burkā"

Dziedātājas Elīnas Gluzunovas attiecības ar bērnu tēvu jau atkal nonākušas krustcelēs, Elīna Artjomu pieķērusi neuzticībā, raksta izdevums "Kas Jauns".

Ka dzīvesbiedrs viņai aiz muguras iepazinies un meklējis tikšanos ar kādu citu sievieti, Elīnai nav nekas jauns.

Dziedātāja teic, ka viņai nav pieņemama šāda dzīvesbiedra rīcība, tāpēc ierosinājusi šķiršanos. "Jau sen zinu, ka vīrs sarakstās ar citu sievieti, man tas nav nekas jauns. Mēs guļam katrs savā istabā. Vienīgi, ja ir kāds akūts jautājums saistībā ar bērniem, tikai tad sarunājamies. Man jau sen bija aizdomas, jo nav jau pirmā reize, kad viņš tā rīkojies," pastāstīja Elīna.

Vaicāta, vai dziedātāja domā pievērt acis uz notiekošo un saglabāt attiecības, jo šajā pavasarī taču Artjoms bija pārliecināts, ka vasarā beidzot varētu oficiāli apprecēties ar savu bērnu mammu, viņa nosaka, ka vēlas pārtraukt abu attiecības un šķirties. 

Viņa gan apgalvo, ka abu šķiršanās neietekmēs Artjoma tikšanos ar bērniem, jo tētis varēs iesaistīties viņu audzināšanā, protams, ja pats to vēlēsies.

"Apollo.lv" jau vēstīja, ka pāra attiecību līkločiem varēja sekot līdzi šovā "Ģimene burkā". Pāra dalība šovā noslēdzās ar kārtējo skandālu, taču pēcāk šova veidotāji atklāja, ka bijuši liecinieki fiziskai un emocionālai vardarbībai.

Vairāk lasi izdevuma "Kas Jauns" 23. maija numurā.

Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu